Культура

10 листопада у Вінниці розпочнеться Міжнародний фестиваль саксофонної музики імені Адольфа Сакса

22 жовтня 2018, 10:09

 У Вінниці вже вп’яте пройде Міжнародний фестиваль саксофонної музики імені Адольфа Сакса VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL-2018.

Цьогоріч фестиваль триватиме два дні - 10-11 листопада.

Концерти пройдуть на двох концертних майданчиках – у Вінницькій обласній філармонії та в театрі імені Садовського.

А спеціально для студентів Вінницького училища культури і мистецтв імені Леонтовича кращі українські саксофоністи проведуть ексклюзивні майстер-класи.

- За п’ять років існування нашого фестивалю, саксофонна культура України зробила шалений крок уперед. З’явилося дуже багато чудових музикантів та колективів, які своєю високою виконавською майстерністю і готовністю експериментувати та створювати щось абсолютно унікальне та неповторне, не поступаються закордонним колегам. У Європі наші саксофоністи нарозхват! Ми пишаємося ними і тому свій перший ювілей – п’ятиріччя VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL - вирішили розділити саме з найкращими українськими виконавцями, - розповідає засновник VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL, відомий саксофоніст Євген Попель. -  Саксофонна музика в Україні живе, розвивається і 10-11 листопада максимально буде представлена на двох концертах нашого фестивалю. Кожен із них подарує глядачам найсильніші емоції. Запрошуємо всіх, хто, як і ми, закохані у найкращий музичний інструмент – Його Величність Саксофон!

У перший день фестивалю, 10 листопада, о 18.30 у Вінницькій обласній філармонії героями концерту «Sax Recital» стануть одні з кращих саксофоністів України:

Артем Голоднюк (Київ) – провідний соліст Національного президентського оркестру України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів, учасник найвідоміших українських бендів та груп: FRANKYJAZZ, New Age Quartet та багатьох інших;

Данило Довбиш (Київ) – лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, віртуозний майстер, який нині живе і творить між двома країнами – рідною Україною та Францією, де зараз відточує свою майстерність у знаменитій Леонській консерваторії;

Євген Попель (Вінниця) - лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, відомий музикант, педагог та засновник фестивалю VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL-2018.

Під акомпанемент чарівної піаністки Юлії Компанієць із Києва усі разом, у дуетах та яскравих соло вони заграють заворожливі композиції французьких геніїв: Франсіса Пуленка, Габріеля Форе, Жоржа Бізе, Жюля Демерсмана та багатьох інших всесвітньовідомих композиторів.

- Це буде незабутній вечір вишуканої музики, який покаже всю красу та розмаїття академічного звучання саксофона, - обіцяють організатори.

У другий день фестивалю, 11 листопада, о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського з новою ексклюзивною програмою «Коло» виступить унікальний ансамбль 12 саксофоністів  Ukrainian Saxophone Ensemble.

Глядачі отримають абсолютно виняткові враження, адже подібних саксофонних колективів немає не лише в Україні, а й у багатьох інших країнах!

Цього літа Ukrainian Saxophone Ensemble тріумфально презентували Україну на Всесвітньому конгресі саксофоністів у Загребі (Хорватія).

Їхня авторська програма «Коло» приголомшила Європу і тепер зазвучить на VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL-2018!

Глядачів чекає фантастична музична подорож, у якій український фольклор, старовинні обрядові композиції, легендарний «Щедрик» та інші відомі мелодії отримують нове прочитання – безмежно прекрасне, захоплююче та неповторне.

Відкрийте красу саксофонної музики 10-11 листопада на V Міжнародному фестивалі VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL- 2018!

Квитки на концерти фестивалю (вартість – від 90 гривень) можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Вінницької Вежі, Будинку офіцерів, театру імені Садовського, «Універмагу» та «Магігранду» (2 поверх).

Замовити безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці можна за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63. 

Співорганізатор фестивалю VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL-2018 – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Вiнниця.info

Теги: фестиваль 
Матеріали по темі