Новини компаній

10 причин побудувати будинок з СІП-панелей за канадською технологією

2 листопада 2021, 09:55

З кожним роком будинки за каркасною технологією з СІП-панелей набирають популярність в нашій країні. В цьому немає нічого дивного, оскільки даний метод дозволяє заощадити гроші і час, отримавши добротне постійне житло. Термін його експлуатації становить мінімум 80-100 років, в ньому буде тепло взимку і прохолодно влітку.

image1

Дізнатися всю інформацію і замовити будівництво заміського будинку або дачі в Україні «під ключ» можна в компанії «Bauen Haus» на сайті https://bauenhaus.ua/, де можна знайти всі необхідні контактні дані. Переваги співпраці з компанією наступні:

 • Професійне проєктування під потреби замовника.
 • Власне виробництво матеріалів і комплектуючих.
 • Оплата за фактом виконання робіт.
 • Гарантія на матеріали й готові об'єкти.
 • Побудовано понад 400 будинків з 2013 року.

10 причин віддати перевагу СІП-панелям при будівництві

 1. Швидкість і простота збірки. За 3-4 місяці можна побудувати будинок «під ключ» з внутрішнім оздобленням. Каркас готується в заводських умовах, а на місці відбувається фінальна збірка конструкції.
 2. Енергоефективність. Дана технологія дозволяє економити на енергоносіях. СІП-панелі добре зберігають тепло і прохолоду в будинку, що знижує витрати на опалення та кондиціонування повітря.
 3. Безпека. СІП-панелі – це матеріал, який не підтримує горіння. При грамотно спроєктованій проводці, проживання в ньому буде повністю безпечним.
 4. Екологічність. Матеріали, з яких виготовлено житло, не виділяють шкідливих сполук, безпечні для здоров'я людини й навколишнього середовища.
 5. Міцність і стійкість. При правильному проєктуванні, подібний будинок без проблем витримує ураганні вітри, високе снігове навантаження і землетруси, що перевірено на прикладі Японії.
 6. Економія грошей. В середньому будівництво буде дешевше на 20-30 відсотків, ніж з традиційних матеріалів (цегла, бетон, газоблоки та інше).
 7. Легкий фундамент. Досить стрічково-пальового фундаменту, оскільки каркасний будинок має невелику масу.
 8. Будівництво в будь-який час року. Виконувати роботи можна не тільки влітку, навесні й восени, а й взимку при морозах.
 9. Універсальність. Внутрішнє розташування кімнат можна реалізувати відповідно до будь-яких фантазій клієнта, для дизайнера каркасний будинок – це рай для творчості.
 10. Довговічність. СІП-панелі не схильні до гниття, стійкі до механічних впливів, тому будинок може простояти мінімум 100 років.

image2

Тисячі сімей вже стали власниками енергоефективного і комфортного каркасного житла в Україні, заощадивши гроші та час. Тепер черга за вами – ви не пошкодуєте про свій вибір!

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: СІП-панель будинок будівництво 
Матеріали по темі