Афіша Вінниці

100 найкращих танцюристів України їдуть у Вінницю святкувати 80-річчя Ансамблю Вірського

4 жовтня 2017, 17:09

 Цього року Гордість України - Національний ансамбль танцю України імені Павла Вірського святкує ювілей - 80 років з дня заснування. На честь ювілею колектив розпочав новий великий всеукраїнський тур, у рамках якого відвідає всі найбільші міста України.

Вінницький концерт вірчан пройде вже наступної середи, 11 жовтня, о 19.00 у Будинку офіцерів.

100 найкращих танцюристів України, що неодноразово підкорювали знамениті сцени світу, вдарять гопака і презентують всі найкращі номери свого славетного ансамблю.

– Артисти Ансамблю ім. Вірського подолали силу земного тяжіння! Виконуючи архіскладні елементи, грандіозні трюки і віртуозні оберти, вони буквально злітають над сценою! 11 жовтня Вінницю чекають вражаючі хореографічні постановки, що стали легендами, нові цікаві номери і дві години абсолютного захвату від безмежної краси і величі українського танцю. Кожен, хто прийде на їх виступ, ніколи не забуде те, що побачить. Це абсолютно унікальні враження, які ви не отримаєте від жодного іншого танцювального колективу! – зазначають організатори концерту – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Гастролі у понад 80 країнах і абсолютні аншлаги у найпрестижніших залах світу, серед шанувальників –  королівські персони і легендарні митці, від королеви Єлизавети ІІ і Фіделя Кастро до Сальвадора Далі і Сержа Лифаря – вже 80-й сезон поспіль світ, стоячи, аплодує Ансамблю ім. Вірського.

З дня заснування у 1937 році Ансамбль ім. Вірського утримує звання одного з найкращих танцювальних колективів світу. Від дивовижно-барвистих народних українських танців і масштабних хореографічних картин, що відображають минуле і сучасне життя українців, перехоплює подих у кожного глядача. Красу чудових постановок прекрасно доповнюють вишукані концертні костюми, буйство вишивки й мережив, що створені вручну стародавніми народними майстрами і кращими художниками України.

Переповнені зали, море квітів, багряні від оплесків долоні, істерики, сльози, крики. Гул і тупіт, від яких, здається, обрушиться стеля й стіни. Живі коридори фанатів, південно-американці, що долають на автобусі півтисячі кілометрів, аби тільки побачити виступ. На світових гастролях Ансамблю ім. Вірського картина скрізь одна — як на концертах «Бітлз». 

«Професіонали» — просто образа для артистів цього колективу; не можу знайти слів для опису їх майстерності. Всі піднялися й аплодували так, що й глухий почув би!», — пише оглядач The New York Times.

«Цей колектив номер один у світі без усяких сумнівів. Такого рівня виконання Вашингтон ще не бачив», — вторить The Washington Post.

«Ми були присутні на чудовій, ідеальній фольклорній виставі виняткового рівня, яку можна побачити лише один раз за 10 або 20 років», — погоджується французьке видання Le Figaro. 

Фанатичну любов західної публіки і преси Ансамбль ім. Вірського завоював давно. І навіть тоді, коли здається, що вершина віртуозності вже досягнута, з кожними новими гастролями, з кожним номером неперевершені артисти підіймають глядачів до нових вершин естетичного екстазу.

Розкішні костюми, грандіозні хореографічні картини, живий оркестр і 100 найкращих артистів на одній сцені, які щосекунди вражають найскладнішими трюками і нереальною, просто фантастичною танцювальною майстерністю – шквал овацій і захоплених вигуків «Браво!» Ансамбль ім. Вірського зриває одразу, як з’являється на сцені. Всюди і завжди!

Виступ Ансамблю імені Вірського - це унікальний симбіоз кольору, енергії і артистизму. Яскраві і виразні рухи, віртуозні стрибки, блискавичні оберти, синхронність виконання, оригінальна інтерпретація народних стилів, філігранна хореографія і неперевершена зміна динаміки танців - від меланхолії до ейфорії.

На концерті 11 жовтня Ансамбль ім. Вірського презентує вінничанам нову програму, до якої увійшли старовинні і сучасні танці різних регіонів України. Глядачі побачать динамічну та витончену фольклорно-хореографічну виставу, отримають заряд колосальної енергії, відчують ейфорію і непідробний драйв величної культури України.

Квитки на концерт коштують від 150 до 320 гривень.

Квитки можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТЦ «Петроцентр» та за телефонами безкоштовної доставки квитків: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вірського ансамбль 
Матеріали по темі