Влада

136 млн. на рахунку, оренда дому в Британії і подарунок для дружини. Нардеп з Вінниччини заповнив декларацію

2 квітня 2018, 14:49

 Народний депутат з Вінниччини Руслан Демчак (БПП) подав щорічну декларацію про доходи. У 2017-му на посаді нардепа він заробив 258 тисяч гривень, ще 258 тисячі за роботу, пов’язану з виконанням депутатських повноважень. При цьому мажоритарник не відмовився від компенсації за поїздки Україною - 38 тисяч гривень.

Декларацію опубліковано на сайті НАЗК.

Дружина, Світлана Демчак, позичила у Олександра Стецюка 4,3 мільйони гривень. А її чоловік, навпаки, отримав повергнення позики від того ж самого громадянина у розмірі 120 мільйонів гривень.

Продавши цінні папери, нардеп заробив більше 30 мільйонів гривень.

Грошові активи

Руслан Демчак задекларував на банківських рахунках: 36,7 тисяч гривень; 3,8 тисяч євро та 136 мільйонів гривень. Готівкою - 130 тисяч гривень. Внески до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ становили – 14 мільйонів гривень.

Транспорт

У 2016 році Світлана Демчак стала власницею Land Rover 2012 року випуску. У 2017 році нардеп подарував дружині майже 350 тисяч гривень для придбання автомобіля, однак транспортний засіб «BMW 3» декларує син Дмитро.

Сам же Руслан Євгенійович їздить на орендованому Mercedes Benz.

Дружина Світлана керує ТОВ «Хелстур 2012». Вона також орендує будинок площею 355 квадратних метрів у Великій Британії, який коштує більше 3 мільйонів на рік.

Діти нардепа навчаються у Великій Британії. У декларації йдеться, що витрати на навчання дітей становили 2,1 мільйони гривень.

В документі йдеться, що Руслан Демчак проживає у батьківському будинку Києво-Святошинського району. Він також є власником 33,3% квартири у Липовці Вінницької області. 

Читайте також: Голова Вінницької ОДА Коровій подав електронну декларацію: що має і скільки заробив за рік. Мер Вінниці задекларував доходи сім’ї: мільйони готівкою та один автомобіль на всіх. Депутат Вінницької міськради задекларував 3 катери, 11 земельних ділянок, 7 автомобілів і повернення боргу.

Вінниця.info

Теги: декларація 
Матеріали по темі