Суспільство

15 мільйонів гривень виділили для продовження будівництва кардіоцентру у Вінниці

31 січня 2020, 12:03

Депутати міської ради схвалили рішення щодо спрямування 15 мільйонів гривень залишку державної субвенції на будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по Хмельницькому шосе. Це буде окрема семиповерхова будівля площею 17 тисяч м2 з широким функціоналом в сфері кардіології: відділення для пацієнтів з порушенням серцевого ритму, відділення планового лікування, відділення для пацієнтів з гострим інфарктом міокарду, відділення ранньої реабілітації, три рентгенопераційні, в тому числі електрофізіологічна, клініко-діагностична лабораторія, функціональна діагностика тощо.

Проект реалізується спільно Світовим банком, міською радою та Вінницькою ОДА. Наразі продовжується будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології. Майже завершені зовнішньобудівельні роботи з влаштування каркасів будівель (лікувально-діагностичного корпусу, господарського корпусу та кисневої станції). Вже зроблено дах та покрівлю блоку №2, розпочались роботи у блоці №1.

Щодо інженерних мереж, то зливова каналізація зроблена на 80%, водопостачання – на 75%. Повністю влаштовано мережі теплопостачання. Тривають роботи по внутрішньому та зовнішньому оздобленню лікувально-діагностичного корпусу: оздобленню стін фасаду, монтаж віконних блоків, фасадних систем, влаштування цементно-піщаних стяжок, штукатурні роботи. Виконується монтаж гіпсокартонних перегородок.

Також робітники протягують внутрішні інженерні мережі лікувально-діагностичного корпусу: системи водопостачання, електропостачання, опалення, вентиляції, кондиціювання.

На черговій сесії міської ради 31 січня депутати проголосували за спрямування 15,035 млн грн на будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології за рахунок залишку субвенції з державного бюджету.

Раніше ми писали, що на Хмельницькому шосе триває будівництво кардіоцентру. Щоб вчасно здати об’єкт в експлуатацію, збільшили кількість робітників, також додають третю зміну.

Нагадаємо, що під час сесії у Вінниці виділили кошти на закупівлю обладнання в лікарню швидкої медичної допомоги.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кардіоцентр будівництво ОДА ВМР сесія 
Матеріали по темі