Здоров‎’‎я

16 випадків коронавірусу COVID-19 підтвердили на Вінниччині

27 березня 2020, 17:59

Станом на вечір 27 березня у Вінницькій області зареєстровано 16 випадків захворювання на коронавірус COVID-19. Результати підтвердили під час лабораторних досліджень.

Про це повідомила заступниця директора департменту охорони здоров'я Вінницької ОДА Надія Марусяк.

«Станом на сьогодні у Вінницькій області зареєстровано 46 підозр на коронавірусну інфекцію. Лабораторно підтверджено COVID-19 у 16 випадках. У 27 випадках коронавірус не виявлено. Зразки матеріалів ще від двох осіб на дослідженні.

Пацієнти з підтвердженими випадками та з підозрами на COVID-19 перебувають на стаціонарному лікуванні в боксованих палатах під постійним медичним спостереженням. На даний час стан пацієнтів стабільний. Визначені контактні особи, які самоізольовані та знаходяться під медико-санітарним наглядом», - сказала Надія Марусяк.

Відомо, що за попередню добу термінові повідомлення про підозру на захворювання поступили із Бершадського, Вінницького, Іллінецького, Жмеринського, Томашпільського, Чернівецького районів.


Варто зазначити, що у Вінниці COVID-19 виявили у людей, які контактували з інфікованою медсестрою пологового будинку №2.

Раніше ми писали, що у вінницькому пологовому на карантині залишились 7 породіль і 14 вагітних. Коронавірус також виявили у Ладижині.

У Вінниці прийняли додаткові рішення щодо карантину: медогляд на КПП, громадський транспорт не для всіх і готовність створення «лікарень».

Вінниця.info

Теги: коронавірус захворювання МОЗ карантин 
Матеріали по темі