Суспільство

19-ту річницю Збройних Сил України вінницькі держслужбовці відзначать двотижневою грою у міні-футбол

26 листопада 2010, 14:36

У Вінниці, до 19-ї річниці Збройних Сил України, стартував чемпіонат міста з футзалу серед державних службовців. У ньому беруть участь представники силових структур, відомств та органів місцевого самоврядування обласного центру.

Про це повідомляє прес-служба МО.

За повідомленням, спортсмени представляють Повітряні Сили Збройних Сил України, Службу безпеки України, Адміністративний суд, прокуратуру, Міністерство внутрішніх справ, облдержадміністрацію, міськвиконком, податкову інспекцію.

Організатором турніру виступила міська рада в особі голови комітету з фізичної культури і спорту Сергія Краєвського. "Основною метою заходу є розвиток та популяризація міні-футболу серед державних службовців, залучення молоді до занять цим видом спорту, підвищення спортивної майстерності всіх учасників", – зазначив він.

Загальне керівництво змаганнями здійснює комітет з фізичної культури і спорту міської ради, а безпосереднє проведення доручено головній суддівській колегії професійних арбітрів Вінниччини.

У першому турі змагань офіцери Повітряних Сил розгромили "податкову" з рахунком 6:3. Також визначилися переможці в інших матчах.

Капітан команди Повітряних Сил України майор Олександр Стефанчишин задоволений виступом своєї команди, однак занепокоєний слабкою зіграністю гравців. "Відверто кажучи, нам не вистачає часу для тренувань. Багато роботи, професійних обов’язків, тому форму та навички підтримуємо в особистий час. У складі нашої команди переважно старші офіцери різних напрямків службової діяльності. Безумовно, це допоможе нам працювати як один злагоджений механізм, а в результаті намагатимемось показувати грамотну та видовищну гру", - пообіцяв О. Стефанчишин.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі