Суспільство

2 фото і паперове повідомлення на склі. У Вінниці почнуть штрафувати за неправильне паркування

20 лютого 2020, 14:58

Незабаром у Вінниці інспектори відділу паркування планують розпочати виносити постанови про адміністративні правопорушення. Законодавство дозволяє виконувати цю функцію навіть без присутності водія.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Інспектори працюватимуть у всіх районах міста. За законом, вони визначатимуть вид порушення, робитимуть 2 фотографії з прив’язкою до геолокації та виписуватимуть повідомлення про адмінправопорушення. Далі повідомлення друкуватимуть на мобільному принтері та залишатимуть на склі автомобіля. Інформацію в паперовому виді про штраф також надсилатимуть рекомендованим листом власнику авто за місцем реєстрації.

«В першу чергу виписуватимуть постанови за паркування на пішохідних переходах та перехрестях, паркування в два ряди, паркування транспортного засобу на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається менше 2 м, а також у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду», - зазначив начальник відділу паркування Геннадій Богуславський.

Інспектори виноситимуть постанови в першу чергу якщо автівку поставлено:

  • на проїжджій частині у два і більше рядів;
  • на смузі руху громадського транспорту;
  • на зупинках громадського транспорту
  • на трамвайних коліях;
  • на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, у тунелях;
  • на пішохідних переходах та 10 м від них

Як повідомляла Вiнниця.info, за місяць інспектори виявили у Вінниці 13 572 порушень правил паркування. З лютого почнуть штрафувати водіїв за порушення правил паркування, також авто зможуть евакуйовувати.

У Вінниці створили онлайн-мапу стоянок. Є 7,5 тисяч паркомісць, більшість з яких – безкоштовні.

Для евакуації транспортних засобів, які припарковані з порушенням і перешкоджають іншим учасникам дорожнього руху, комунальне підприємство міської ради, купує евакуатор за 3 мільйони 411 тисяч гривень.

Вінниця.info

Теги: паркування порушення штраф  
Матеріали по темі