Суспільство

2 храми у Вінницькому районі приєдналися до Помісної церкви: кілька людей агресивно агітували за Московський патріархат

26 грудня 2018, 13:01

 У Вінницькому районі ще дві парафії приєдналися до Православної церкви України.  24 грудня парафія храму Чуда архістратига Божого Михаїла в Хонях смт Вороновиця Вінницького району оголосила про свій перехід з юрисдикції УПЦ (МП) до Православної Церкви України.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької єпархії ПЦУ.

Рішення було прийняте після обговорення на загальних зборах релігійної громади. Кілька гостей з сусідньої парафії, яка залишилася у Московському патріархаті, намагалися агресивно агітувати проти Української Церкви, та зрештою, усі їхні спроби не мали успіху. За Помісну Православну Церкву України, яка є канонічною, незалежною у своєму управлінні і рівноправною серед 15-ти автокефальних Православних Церков світу, проголосували 60 парафіян разом зі своїм настоятелем протоієреєм Володимиром Мельниковичем.

Абсолютно одностайно підтримали пропозицію приєднатися до Православної Церкви України і на іншій парафії о. Володимира – у с. Іванівка Вінницького району.

 Раніше ми писали, що у Калинівському районі 2 храми перейшли до Помісної української церкви.

У Вінниці до Помісної церкви приєднався храм, розташований у колишньому бункері радянської армії.

Громада храму ікони Божої Матері «Всіх скорботних радості», що розташований у головному корпусі Вінницького обласного психоневрологічного диспансеру, приєдналася до Помісної Церкви.

Нагадаємо, першими до ПЦУ у Вінниці перейшов Митрополит Вінницький і Барський Симеон з громадою Спасо-Преображенського собору. Потім у Вінницькій облaсті ще три пaрaфії приєднaлися до Прaвослaвної Церкви Укрaїни.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: церква 
Матеріали по темі