Суспільство

2-місячна Арінка з Вінниччини бореться за життя – 5 день у реанімації. Батьки просять допомоги

31 серпня 2017, 10:38

 Маленький ангелочок потребує допомоги… Арінка з’явилася на світ 2 місяці тому. Від тоді малеча ні дня не була вдома. Спочатку лікарня у Тульчині, потім – Вінницька дитяча обласна, сьогодні – «Охмадит» у Києві. Медики поставили їй одразу кілька невтішних діагнозів: вроджена інфекція, не уточнена; гепатит, важкий перебіг, енцефаліт, нефрит, двобічна вогнищева пневмонія.

«У віці 6 діб дитина переведена у відділення новонароджених ВОДКЛ з неонатальною жовтяницею, неонатальною пневмонією, енцефалопатією. Стан протягом лікування погіршується за рахунок прогресування гепатиту з розвитком печінкової недостатності, коагулопатії, асциту», - йдеться у виписці з Вінницької дитячої обласної.

Дівчинка вже п’ятий день у реанімації «Охмадиту». Дитина не може самостійно дихати. В органах набирається рідина… Лікарі констатують зміни у мозку та печінці.

Молоді батьки, Олена та Саша, просять допомогти врятувати їх крихітку. За цей період сім’я витратила близько сотні тисяч. Медики зазначають, швидше за все, Арінці доведеться робити пересадку печінки.

«З Вінниці в «Охмадит» її привезли напівживу… Ми здаємо всі можливі аналізи, але поки що не можуть визначити інфекцію, яка в Арінки в організмі. Зараз дитина в реанімації, у легені вставили трубочку, щоб з них витікала рідина, а вона могла дихати хоча б під апаратом. Потрібно відправити зразки крові у Німеччину та Італію. Можливо, там робитимуть пересадку печінки.

Усіх небайдужих просимо допомогти. Наша дівчинка хоче жити», - говорить Вiнниця.info мама Олена.

Номер рахунку: 4149 4978 5418 8432

Отримувач - Волковська Олена Василівна. Тел. 097 739 51 49

Вiнниця.info 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: допомога діти 
Матеріали по темі