Культура

2 недели Винница жила в Красной RE:Визии. ФОТОрепортаж

7 березня 2010, 15:37

У Вінниці відбувся культурно – мистецький проект RE:Візія «Моє життя у червоному», який тривав з 20 лютого по 7 березня у вигляді окремих тематичних заходів, що супроводжувався форумом молодої музики «Барви музики ХХ сторіччя. Авангард. Класика. Джаз» Слухай українське!

 

Як передає ВІННИЦЯ.info, перший захід, який відбувся в рамках проекту став показ колекції «Фраєрочка at home» від Людмили Бушинської в галереї «ІнтерШик».

В Європі вже давно існує таке поняття як «культура домашнього одягу», сьогодні воно актуальне і в Україні.

Огранізатори показу переконані, що новинки домашньої техніки значно полегшують побут, залишаються у минулому фартухи і халати.

 

У колекції «Фраєрочка at home» представлені жіночні трикотажні комплекти, що складаються з декількох елементів домашнього одягу - тунік, блуз, брюк, лосин, майок, шортів і спідничок-балонів. Втіленням активності, здоров'я і стильного комфорту є оксамитові і шовкові спортивні костюми, в яких можна ходити не лише вдома, але і на вулиці.

 

Також під час показу були представлені романтичні і спокусливі пеньюари, сорочки, мереживні трусики. Також одягом для дому є багато оздоблена мереживом блуза, плаття-халати з трикотажу і оксамиту, витончений корсет.

 

 

Родзинка колекції – поєднання сучасних фасонів з елементами малюнка і декору в традиційному українському стилі. Більшість моделей виконані у червоному кольорі.

Також цього дня в залі обласної філармонії відбувся виступ вокального секстету «JazzEx» (Київ), який є лауреатом міжнародних конкурсів вокальних колективів у Фінляндії ("Tamperen Savel", 1999, I премія), Польщі ("Miedzyzdrojе-2000", Золотий диплом) та Австрії ("Vocal Total", 2001, II премія).

 

Другим заходом у рамках проекту стала виставка «Поцілунки» та показ колекції «Фатальна жінка», який у залі обласного краєзнавчого музею доповнив вечір духовної музики у виконанні міського академічного камерного хору «Вінниця» (Вінниця).

Під час виставки «Поцілунок» можна було побачити найбільшу колекцію губ – намальованих, виліплених, вишитих, склеєних.

Також можливим було залишити свій особистий поцілунок на полотні, папері, одязі, серветці, одним словом – де заманеться.

Ідеєю колекції «Фатальна жінка» стали яскраво-червоні губи, які завжди привертають особливу увагу. Адже червоний колір - це любов, це пристрасть, бажання і секс. Головне в цьому не перестаратися, і виглядати шикарно та пристрасно. Наприклад - як відомі нам зірки кіно і музики: Моніка Беллучі, Пенелопа Круз, Діта Фон Тіз, Гвен Стефані та інші.

Організатори філософією колекції «Фатальна жінка» називають Жінку, яка йде по життю легко і впевнено, вона знає як завоювати чоловічі серця!

 

Колекцію від провідних дизайнерів України: «Фатальна жінка» продемострував бутік Fashion week by Ольга Правдюк.

Родзинкою показу стали червоні губи і червоні нігті - стиль чарівної Мерилін Монро.

Закриттям виставки «Поцілунки» став вечір присвячений творчості композитора Джона Кейджа.

 

Третім заходом став благодійний проект для дітей «Хоробрий червоний капелюшок» та творчий вечір композитора Володимира Губи (Київ), який є одним із представників нонконформістської генерації сучасної української музики. Також відбулась презентація його нового альбому за участі юних солістів.

 

Четвертим заходом став вечір танго «Неприборкані ігри фламенко» за участі Анатолія Шевченка (гітара) та презентація його скандальновідомої картини «Рік Бика».

Учасників заходу також мали можливість взяти майстер-класи від Олександри Миц за участі ансамблю перкусіонистів. О.Миц виконавиця, хореограф-постановник в стилі "нео-реалізм-фламенко", впродовж 7 років відвідувала Іспанію, де навчалася цьому напряму у провідних майстрів танцю фламенко. Вона також є засновником студії танцю і шоу-балету нео-реалізм-фламенко "Suspiro".

 

П’ятим заходом стала вечірка «Азія – party».

Під час якої була представлена циркова програма, фотовиставка, суші-шоу, чайна церемонія та японські мистецтва.

Закриттям проекту «Моє життя в червоному» було проведення розіграшу головного призу – поїздки на двох до Кракова (Республіка Польща) та аукціони.

 

Як повідомила ВІННИЦЯ.info автор ідеї проекту RE:Візія «Моє життя у червоному», заслужена артистка України Ірина Френкель порадувало те, що інтерес до проекту був високим. «Це був експериментальний проект – на скільки Вінниця зможе прийняти новий вид відпочинку, не стандартний вид, коли йде злиття кулінарного мистецтва, моди, живопису і т.д», - розповіла вона.

І Френкель зазначила, що вони й самі боялись реакції на відповідне поєднання. «Таке поєднання відбулось вперше і ми задоволені з того, як люди відреагували на той продукт, який ми їм запропонували», - сказала заслужена артистка України.

На запитання стосовно походження ідеї проекту RE:Візія «Моє життя у червоному», І.Френкель відповіла, що такі вечори відпочинку характерні для Європи. «У Варшаві я була на подібному заході – єдине, там усе було в чорно-сірих тонах і на мене це справило депресивне враження і тоді я замислилась: люди спілкуються, пробують себе у різни видах мистецтва, але чого чорний, сірий? Після цього, я розповіла у Вінниці те, що я бачила і сказала, що мені б хотілось подарувати якійсь позитив – я позитив бачу у червоному, і «життя в червоному» мені хотілося б презентувати у Вінниці, об’єднавши усе мислиме й не мислиме. І мене підтримали. Так народився проект RE:Візія», - розповіла вона. За словами І.Френкель, підготовка проекту тривала протягом півроку.

 

Стосовно планів на майбутнє заслужена артистка України підкреслила, що «ми будемо переосмислювати бачення на ті або інші речі проекту, що відбувся». «Цього року тема «Моє життя в червоному» закінчилася й на наступний рік ми вже сплануємо що буде. Навряд чи, ми виберемо колір, швидше за все будемо вибирати яке-небудь, можливо соціальне явище, що є в нашому житті й спробуємо його розглянути крізь призму мистецтва», - додала І.Френкель.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі