Культура

2 вінничан стали учасниками «Голосу країни»: романтичний електрик – в команді Бабкіна, молода мама – у Потапа. Відео

5 лютого 2018, 10:38

 4 лютого під чaс другого відбіркового ефіру «Голосу крaїни» учaсникaми шоу стaли одрaзу двоє вінничaн - Вaлентин Біленький тa Вікторія Ільчишенa.

Вaлентину Біленькому 22 роки. Хлопець здобувaє професію енергетикa, прaцює електриком. Щотижня по 2 години зaймaється вокaлом, тa мaло хто вірив у його тaлaнт. 

«Одне заняття коштує 200 гривень. Мені колеги говорили, навіщо ти витрачаєш свій час? Тобі що немає куди діти гроші? Я прийшов на «Голос», щоб довести всім: я можу стати артистом», - зізнався вінничанин.

Для виступу він обрав пісню одного із суддів проекту – «Пробач» Сергія Бабкіна. З перших акордів до Валентина розвернулася Тіна Кароль, а згодом – всі крісла журі. Кожен висловлював своє захоплення від співу хлопця. Після похвал конкурсант повторив ту ж композицію, але разом із Сергієм.

Валентин розповів, що вважає себе справжнім ліриком, тому вирішив піти саме до команди Бабкіна. На що Тіна Кароль зауважила: «Якщо він вас не збереже, я тебе вкраду».

Ще однією учасницею «Голосу країни» стала Вікторія Ільчишена. Вінничанка має двох маленьких діток, та це не заважає їй займатися улюбленою справою – музикою. На сцені конкурсу вона вже не вперше, кілька років тому дівчині вдалося пройти до прямих ефірів. Саме її голос звучить у синглі проекту - «Голос твоєї країни».

Віка заспівала пісню «Гірка любов», чим розвернула крісла трьох суддів та вирішила стати частиною команди Потапа.

«Потап мені дуже подобається, бо в нього багато ідей. Він знає, що треба робити, щоб досягти успіху. Я дуже хочу, щоб ін. мені підказав, що не так, в якому руслі потрібно рухатися», - пояснила вона. 

 Нагадаємо, що Інгрет Костенко з Вінниці змагатиметься за право представити Україну на «Євробаченні 2018».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: шоу 
Матеріали по темі