Суспільство

20 февраля в Виннице Савик Шустер будет отбирать участников для нового реалити-шоу «Стань лидером»

19 лютого 2010, 11:39

20 лютого у Вінниці продакшн-студія «Савік Шустер Студія» проводитиме кастинг з відбору учасників нового реаліті-шоу «Стань лідером».

На кастинг запрошуються люди віком від 18 до 40 років, які не належать до жодної з політичних партій і не працюють в структурах державної влади.

Кастінг проходитиме з 11:00 до 18:00 у приміщенні загальноосвітньої школи №4 за адресою: м.Вінниця, вул. Гоголя, 18.

Щовівторка у програмі «Шустер live» транслюватимуть репортажі про поїздки та переможців відбіркового туру.

Переможці відбіркових турів візьмуть участь у телевізійному реаліті-шоу. Протягом 4 місяців команда з 27 осіб буде знаходитись 24 години на добу під об’єктивами телекамер. За період участі в реаліті-шоу їм необхідно буде реалізувати соціальний проект в одному з районних центрів України (місто N).

Протягом 25-ти тижнів команда «Савік Шустер Студія» їздитиме регіонами України та відкриватиме нових лідерів. Це люди, котрі знають як і хочуть змінити свою країну, люди, котрі хочуть присвятити свій розум, час, енергію на те, щоб змінити своє місто, регіон, країну і взяти на себе відповідальність за свої дії.

Слоган проекту – «Знайдемо спільну мову!». «Ми віримо в те, що за допомогою цього проекту ми зможемо показати, що нова молода еліта з усіх регіонів країни, зможе знайти спільну мову й об’єднати країну» - коментує Савік Шустер.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі