Економіка

20 млн. грн склали інвестиції «Вінницягазу» у газові мережі області

18 вересня 2020, 09:17

У 2020 році «Вінницягаз» інвестував у газорозподільні мережі Вінниччини понад 20 млн. грн. Наразі завершується підготовка газопроводів до опалювального сезону. Проведено необхідний ремонт та модернізацію обладнання.

Цьогоріч компанія встановила 50 нових шафових газорегуляторних пунктів виробництва Львівського заводу RGC Production по всьому регіону. Сучасне обладнання встановлене на заміну застарілим зразкам. Шафові газорегуляторні пункти слугують для пониження тиску газу та підтримання такого тиску в автоматичному режимі. Від роботи ШГРП залежить безперебійність та безаварійність доставки газу споживачам, адже усі побутові газові прилади розраховані на роботу з газом низького тиску.

Замінила 16 станцій катодного захисту мереж від корозії. Вартість встановлення однієї такої станції з іншими супутніми матеріалами та роботами в середньому складає близько 150 тис. грн. На черзі встановлення ще 12 станцій.

Нове обладнання за допомогою електричного струму зменшує шкідливий вплив вологи на підземні металеві газопроводи та запобігає корозії.

Старі СКЗ трансформаторного типу замінюємо на сучасні – інверторні. Одна така установка захищає від корозії близько 3 км газопроводів.

«Вінницягаз» обслуговує понад 17 тис. км газорозподільних мереж. Для виявлення та усунення витоків газу цьогоріч компанія здійснила комплексне приладове обстеження понад 3 тис. км. газогонів.

Замінили на мережах 27 засувок діаметром від 100 до 250 мм, які відпрацювали свій ресурс.

Загалом компанія обслуговує на газопроводах Вінниччини майже 9 тисяч засувок різного діаметру. Усі вони потребують постійного обслуговування, а з часом заміни та модернізації.

Провели повірку майже 19 тис. газових лічильників, 3,5 тис. замінили на нові.

Аварійно-диспетчерська служба здійснила майже 9 тис. виїздів за заявками споживачів.

Усе задля безпечної та безаварійної доставки газу кожному споживачу!

Утримання, ремонт та модернізація газових мереж здійснюється за рахунок плати за розподіл природного газу.

Вчасно здійснені платежі дають можливість провести ремонтні роботи вчасно та підготувати мережі до опалювального сезону.

Довідка.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

Теги: Вінницягаз інвестиції 
Матеріали по темі