Спорт

21-річний вінницький студент здобув друге «срібло» на Паралімпіаді в Кореї

16 березня 2018, 11:47

 

На Паралiмпiадi в Пхенчханi (Корея), яка стартувала 9 березня вінничанин Олександр Казік отримав вже друге «срібло». Ведучим (гідом) під час виступу в індивідуальній гонці на 15  кілометрів на Паралiмпiадi у незрячого Олександра Казiка був Сергiй Кучерявий.

Про це повідомляє офіційна сторінка у «Фейсбук» National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee.

«Золото та срібло! Лук‘яненко Віталій з гайдом Марчишаком Іваном - золоті медалі, Казік Олександр з гайдом Кучерявим Сергієм - срібло! Ми були близькі до українського п’єдесталу: 2 четверті місця з однаковим часом у Ковалевського Анатолія (гайд Мукшин Олександр) та Уткіна Юрія (гайд Перехода Руслан). Вітаємо переможців!», - йдеться в повідомленні.

21-річний спортсмен з Бару, навчається у вінницькому університеті. Перше "срібло" в Кореї він здобув у біатлоні.

З перемогою українських спортсменів привітав у «Фейсбуці» Президент України Петро Порошенко. 

Нaгaдaємо, двоє укрaїнців здобули свої нaгороди у остaнній біaтлонній гонці четвертого змaгaльного дня Пaрaлімпіaди. Учaсть у зaбігу брaли спортсмени з порушеннями зору. Вінничaнин Олексaндр Кaзік посів друге місце, a Юрій Уткін - третє. Переможець - білорус Юрій Голуб.

 

Вiнниця.info

Теги: вінничанин нагорода срібло 
Матеріали по темі