Суспільство

216 громад між якими Вінницька облрада розподілила 13 мільйонів. Список

29 червня 2016, 09:56

 У Вінницькій області визначили 216 проектів, які стали переможцями 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Між громадами розподіли 13,6 млн. гривень призового фонду, який виділяється обласним бюджетом.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької облради.

«На конкурс було подано 710 проектів. Переможцями стали 216 громад. Загальний бюджет проектів, що вибороли перемогу, складає 13 млн 656 тис грн. Виділення коштів буде проходити у три етапи. Кошти з першого траншу – 6 млн. грн - отримають 85 проектів, які набрали найбільшу кількість балів – від 85 до 100. Другий транш у сумі 4 млн. грн буде виплачено після 15 липня, коли пройде позачергова сесія обласної Ради. І за третім траншем, який складає 3 млн. 656 тис. грн, громади отримають кошти у серпні-вересні», – повідомляє голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Координатори конкурсу вже отримали завдання розпочати роботи по укладанню договорів для виконання робіт по реалізації проектів.

За словами Анатолія Олійника, на жаль, у багатьох районах кількість поданих проектів переважала якість. Тож наступного року буде визначено квоту кожному з районів та проведено навчання з написання проектів. Проекти мають бути написані якісно, громада має проявити свою активність у обговоренні проблеми та проект має відповідати стратегії та перспективному плану об’єднання громад.

«Стимулювати якість і активну участь жителів територіальної громади та розробляти інші заохочення – завдання наступного року. Усі проекти, які виносяться на конкурс, мають попередньо обговорюватись у територіальних громадах, і мешканці мають визначити, що саме ця проблема потребує першочергового вирішення, і вони всі зусилля спрямують на її вирішення. Тільки такі проекти мають шанси бути реалізованими в першу чергу.

Планується, що наступний, 14-й конкурс, буде проведений під патронатом Агенції регіонального розвитку Вінницької області, що дасть можливість проводити конкурс анонімно, використовуючи кодування проектів.

Проекти-переможці конкурсу розвитку територіальних громад

 

 

 

 

 

Вінниця.інфо

Теги: конкурс громади переможці 
Матеріали по темі