Суспільство

«23 февраля»: у Вінниці пенсіонери з квітами пійшли до Меморіалу Слави

23 лютого 2017, 10:14

 О 10 год 23 лютого у Вінниці на території Європейської площі зібралися кілька десятків людей похилого віку. Прийшли у військовій формі радянських часів. В руках червоні гвоздики, траурний вінок.

«Ми зібралися вшанувати всіх тих, хто служив у радянських військах. Наших побратимів, та сестер, які вже не з нами. Провокацій не боїмося. Чому, бо ми офіцери! Якщо будуть провокації, ми дамо здачі. І їх не повинно бути. Бо тільки відморозки можуть завадити цьому. Ну хто має право заборонити радянську армію? Ми ж у ній жили. Ми до кінця будемо вірні їй. Я служив у танкових військах. Життя віддав своє. Чому не можу відзначити цей день?», - каже Вінниця.info79-річний пенсіонер  у сонцезахисних окулярах.  

За інформацією представників націоналістичного руху, провокацій під час покладання не заплановано.  

«Пережитки минулого. Літні люди прожили у тих часах, їх не перевиховати. У них  свої герої. У молоді нині інші. Нехай збираються. Головне, щоб там не було комуністичної символіки та молоді. Бо комуністи намагаються реабілітуватися та орієнтуються на необізнаність деяких людей», - заявив представник націоналістичного руху Олександр Яремчук.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця 23 лютого 
Матеріали по темі