Влада

Під новорічну ялинку депутати Вінницької міськради поклали 73 питання та виділили землю під школу на «Пятничанах»

27 грудня 2010, 10:42

У Вінниці на 2-ій сесії міської ради 6 скликання. депутати підтримали зміни до Програми «Муніципальне житло м. Вінниці», затвердили програму - про інформатизацію закладів охорони здоров'я, продовжили дію пільги за оренду комунального майна та проголосували за виділення земельної ділянки для будівництва школи на «Пятничанах».

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

На сесії йшлося про виконання бюджету міста Вінниці у поточному році.За повідомленням начальника фінансового управління міської ради Наталії Луценко у 2010 році в бюджет мобілізовано на 20 % коштів більше ніж минулого року. Основними джерелами доходу у бюджет являються податки з доходів фізичних осіб; плата за землю;податок з власників транспортних засобів оплата штрафів через ДАІ та ін. Розглянули порядок фінансування видатків у перші місяці 2011 року до затвердження головного кошторису Вінниці на наступний рік міською радою., «Головний фінансовий документ міста планується винести на розгляд сесії у січні. На сьогоднішній день наші фахівці працюють над формуванням бюджету. Ми сьогодні отримали бюджетні запити та пропозиції від усіх управлінь і бюджет буде формуватись таким чином, щоб врахувати усі наші стратегічні завдання», - говорить Вінницький міський голова Володимир Гройсман

Також народні обранці підтримали зміни до міської програми «Муніципальне житло м. Вінниці» (ПМЖ), які передбачають розширення кола тих людей, які мають право на участь у програмі. Визначено два нових об'єкти, які будуть будуватись в рамках ПМЖ, знаходитись вони будуть на Старому місті.

Депутати підтримали ініціативу міського голови Володимира Гройсмана щодо інформатизації закладів охорони здоров'я Вінниці, яка передбачає створення електронної картки пацієнта та повну комп'ютеризацію поліклінік та лікарень. Це допоможе покращити якість медичного обслуговування населення та підвищить контроль за роботою медичних працівників. Дана програма розрахована на п'ять років.

Згідно із рішенням міської ради у наступному році буде продовжено дію пільги по орендній платі за користування комунальним майном. На початку поточного року депутати минулого скликання ввели цю пільгу, зменшивши розмір орендної плати на 30% для того, аби підтримати підприємців. Враховуючи загальні економічні показники депутати ухвалили рішення про її продовження у 2011 році

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі