Місто

25 мільйонів для школи на Поділлі та утеплення гімназії №2 – депутати підтримали рішення на сесії міськради

27 червня 2019, 14:05

Сьогодні на сесії міської ради депутати підтримали пропозицію виділити кошти на початок термомодернізації гімназії №2. Роботи планується розпочати вже у цьому році. На першому етапі буде утеплено і відремонтовано покрівлю. Після цього відбудеться реконструкція фасаду.

Будівля школи є пам’яткою архітектури місцевого значення «Жіноча гімназія». Споруда була збудована у 1900-1901 роках за проектом архітектора Артинова, як Міністерська жіноча гімназія. Третій поверх закладу добудували у 1930-х роках.

У 2019 році планується виконувати І етап робіт - реконструкцію покрівлі. Робітники розберуть існуючу покрівлю, влаштують нову із металочерепиці. У планах – ремонт конструкцій даху з заміною ушкоджених елементів та підсиленням кроквяної системи. Також будуть утеплювати покриття, робити вогнезахист та антисептичне покриття елементів крокв. Влаштують систему водовідведення по настінних жолобах. Планують монтаж металевого решітчастого огородження покрівлі на триповерховій будівлі, заміну дерев’яних блоків в існуючих слухових вікнах.

В ході подальшої реконструкції у наступному році передбачається ремонтно-реставраційні роботи по утепленню зовнішніх стін. В подальшому також планується оновлення публічного простору біля школи.

Також депутати спрямували 25 мільйонів гривень державної субвенції на продовження будівництва школи у мікрорайоні Поділля.

Нагадаємо, що у Вінниці створять ще один інклюзивно-ресурсний центр. Розташують його за адресою вулиця Привокзальна, 30. Таке рішення підтримали депутати міської ради під час сесії 27 червня.

Вiнниця.info

Теги: навчання школа ВМР 
Матеріали по темі