Суспільство

26-річна вінничанка має найбільші груди в Україні

14 серпня 2015, 09:52

 

26-річна вінничанка Надія Щербань потрапила до Книги рекордів Гіннеса, як володарка найбільшого натурального бюста - 11-го розміру.

90-60-90 – не ідеальна фігура. Це довела вінничанка Надія Щербань. Вона стала знаменитою на всю країну після участі у шоу «Говорить Україна».

Володарка найбільших грудей в Україні спростовує міф, що великі груди – це квиток у безтурботне життя. В житті вона сором’язлива і звичайна українка. Займається підготовкою до школи та мріє про власну лінію білизни для пишногрудих жінок.

Вінничанка розповідає, що найбажанішим подарунком на всі свята для неї є бюстгалтер.

«Мені знайомі допомагають, якщо за кордон їздять плюс і я їжджу по різних городах і шукаю любими способами», - каже дівчина.

Пишні форми – вимагають жертв. У Надії постійно болить спина. Тому лікар-реабілітолог Наталія Терейко порадила їй та й усім жінкам з пишними формами робити елементарну зарядку.

«Обладательницам пышных форм надо помнить, что это все таки дополнительная нагрузка на позвоночник. Поэтому лечебная физкультура необходима да бы в будущем не иметь с этим серьезных проблем», - каже лікар.

А от дизайнери одягу радять Надії змінити бюстгальтери на корсети. Вони не лише талію підкреслять, а й спину підтримають.

 

 

 

ВИННИЦА.info, за матеріалами телеканалу «Україна», фото з соціальних мереж.

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: груди вінничанка 
Матеріали по темі