Місто

28 квітня у Вінниці перекриють рух транспортну на 4 години

20 квітня 2018, 12:47

 28 квітня у Вінниці відбудеться напівмарафон. Через це у місті близько чотирьох годин частково буде перекритий рух автівок, маршрутних таксі та автобусів. Електротранспорт працюватиме в звичайному режимі.

Про це під час прес-конференції 20 квітня повідомив голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

«Рух буде перекритий 28 квітня з 10 до 14 години. При цьому рух трамваїв не буде перекритий, а інший транспорт не пускатимуть, він буде їхати в об’їзд. Якщо марафон завершиться раніше, то рух відкриємо раніше. Буде перекриття по Хмельницькому шосе, по виїздах, частково по Магістратській та на інших вулицях відповідно до маршруту. Городян додатково буде повідомлено про перекриття усіх вулиць.

Ми біжимо наступним чином: площа Василя Стуса, Хмельницьке шосе. Далі до Юності, пробігаємо по вулиці Порика, повертаємо по Космонавтів до вулиці Келецької. Далі розвороті і знову по Космонавтів до верху на Хмельницьке шосе і далі до площі Небесної сотні, розворот. Ще одне коло і фініш на площі Стуса», - каже Сергій Краєвський.

Початок забігу об 11:00. Старт і фініш відбудеться на площі Василя Стуса. Городяни можуть долучитися до бігу на 1,5, 10 і на 21 кілометри.

Для участі у напівмарафоні на великих дистанціях потрібно попередньо зареєструватися. Це потрібно зробити до 24 квітня. А у день забігу взяти з собою довідку про стан здоров’я та копію паспорта.

Організатори повідомляють, що заплановано у всіх дворах, які примикають до перекритих вулиць буде повідомлено за допомогою оголошень.

Найдовшу дистанцію планують подолати за 1–3 години.

Наразі на забіг зареєструвалося понад 1000 учасників, більшість яких не вінничани.

Карта маршрутів

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: транспорт рух марафон 
Матеріали по темі