Новини компаній

3 причини, чому українці купують варильні панелі AEG

16 квітня 2021, 12:14

Сучасні господарі віддають перевагу стильним склокерамічним варильним поверхням. Вони пласкі, ідеально вписуються в лаконічний інтер'єр, вбудовуються у стільницю й завдяки компактності вивільняють місце для кухонного начиння.

Зовні панелі різних виробників схожі, проте вони відрізняються за функціоналом й ергономікою. Сьогодні розберемо техніку компанії, яка має великий попит серед українців, – AEG. Тож з'ясуймо чому.

Стильний дизайн й інновації

Кожна варочна поверхня AEG є ідеальним балансом стилю й функціональності. Це один із небагатьох виробників на ринку, який активно розробляє та вдосконалює свою техніку. Ось тому продукція бренду завойовує серця, а заразом і кухні, тисяч нових користувачів.

У виробництві варильних панелей використовують тільки преміальні матеріали – склокераміку або нержавіючу сталь. Причому компанія пропонує зі склокераміки навіть газові поверхні. Це і стильно, і практично, адже мити їх набагато легше.

Компанія AEG активно впроваджує сміливі рішення. Так, в її асортименті є дуже цікаві моделі варильних панелей, зокрема:

  • із вбудованою витяжкою. Фірмова система всмоктування ефективно фільтрує й виводить пару та чад, забезпечуючи комфортний мікроклімат на кухні;
  • із комбінуванням газу й електрики. Така техніка підійде господарям, які воліють мати на кухні обидва варіанти, наприклад, на випадок раптового вимкнення світла, що часто буває в регіонах;
  • із функцією Hob2hood, яка пов'язує варильну поверхню з витяжкою і дає змогу синхронізувати роботу двох окремих пристроїв.

Інженери AEG вклали багато знань і досвіду у свої продукти, завдяки чому вони конкурують навіть із професійною технікою.

Висока енергоефективність

Друга особливість приладів бренду – максимально продуктивне використання енергії. Лідером у цьому плані є електрична поверхня AEG із технологією магнітної індукції. У таких панелях коефіцієнт корисної дії сягає 93 %, тобто вони віддають посуду практично всю енергію. Для прикладу, найінноваційніші електроплити інших виробників рідко дотягують до 60–65 %, а це означає, що 40 % енергії витрачається намарно.

Індукційні варильні поверхні завжди залишаються холодними, оскільки прямої передачі тепла немає. Розігрівається безпосередньо дно посуду, яке вже віддає тепло продуктам. Завдяки цьому плита дуже економно споживає енергію, а її нагріванням легко управляти, як і прибирати.

Великий асортимент

Третя особливість техніки AEG – широкий вибір моделей. На офіційному сайті компанії aeg.ua кожен знайде потрібний для себе варіант. У каталозі бренду пропонуються плити:

  • із сенсорним та механічним управлінням;
  • на газу та від електрики;
  • у чорному, сірому й сталевому кольорах;
  • вузькі, стандартні й широкі панелі.

Заходьте на сайт виробника й підбирайте варильну поверхню, яка ідеально впишеться у ваш інтер'єр і дасть змогу готувати все, що ви любите.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: техніка AEG 
Матеріали по темі