Місто

30 000 масок та 300 тестів і респіраторів розподілять між двома лікарнями Вінниччини

27 березня 2020, 18:01

27 березня до Вінницької та Калинівської центральних районних лікарень передали низку медичних засобів. Зокрема, засобів індивідуального захисту. Передача відбулася в рамках ініціативи «СтопВірус». Відтак, між цими закладами розподілять 30 000 одноразових масок, 300 експрес-тестів та 300 респіраторів FFP3.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

«В першу чергу пріоритет віддається тим лікарням, які визначені базовими для лікування хворих на коронавірус. Ми вже передали в рамках ініціативи «СтопВірус», яка була започаткована Володимиром Гройсманом на базі фонду «Подільська громада», засоби індивідуального захисту. Деякі з них було переданой на райони. На сьогоднішній день завдяки роботі наших волонтерів, підтримці нашої команди, а десь і за власні кошти, ми змогли віднайти, враховуючи той дефіцит, який є, маски, респіратори третього ступеня захисту FFP3 - 300 одиниць, так само ми маємо 300 експрес-тестів і 30 тисяч одноразових масових. Було прийнято рішення, що ми передаємо це все у Вінницьку районну лікарню і Калинівську центральну районну лікарню. Я хочу подякувати нашій команді за те, що ми постійно на зв’язку і координуємо свої дії, всі фактично у пошуку тих чи інших засобів, в тому числі і відповідного обладнання. Ми маємо бути максимально забезпечені. Також дякую усім вінничанам, які дотримуються правил карантину. Дуже важливо берегти себе і своїх рідних, та відповідально ставитися до питання карантину та обсервації тих людей, які контактували з можливими хворими або з тими, хто приїхав з-за кордону», - зазначив Сергій Моргунов.

Голова наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада» Андрій Дручинський підкреслив, що це важлива і необхідна допомога для медичних закладів.

«Що стосується цієї допомоги – це індивідуальні засоби захисту. Дана допомога була передана нашими ініціаторами створення фонду Володимиром Гройсманом та Сергієм Моргуновим та іншими небайдужими бізнесменами. Об’єднуючи зусилля – влади, бізнесу, громади - ми можемо допомогти нашим лікарям, які сьогодні стоять на передовій, щоб вони були максимально захищені і могли виконувати свої функціональні обов’язки. Зараз ми також в активних пошуках лабораторного обладнання дляпроведення ПЛР-тестів на виявлення коронавірусної інфекції», - додав Андрій Дручинський.

Нагадаємо, раніше в рамках ініціативи «СтопВірус» для Вінниці вирішили придбати лабораторне обладнання для ПЛР-діагностики.

Вінниця.info, фото з сайту ВМР

Теги: СтопВірус маски лікарні 
Матеріали по темі