Суспільство

30 тисяч маленьких вінничан їстимуть на Новий рік солодощі від Порошенка

16 грудня 2010, 20:07

Засновник кондитерської корпорації ROSHEN Петро Порошенко подарував дітям Вінниці 30 тисяч солодких подарунків до Новорічних свят.

П.Порошенко 16 грудня особисто вручив сертифікат на подарунки мерові Вінниці Володимиру Гройсману під святковий парад Дідів Морозів у супроводі казкових героїв та різдвяних мелодій.

Мер Вінниці Володимир Гройсман, приймаючи сертифікат, зазначив, що загалом в місті проживає 40 тисяч маленьких городян і усі вони отримають солодощі до Нового року. «Сьогодні ми маємо подарунок від Петра Олексійовича - це 30 тисяч наборів з цукерками Roshen. У Вінниці близько 40 тисяч дітей, а ще 10 тисяч подарунків вже придбані міською радою - разом їх буде 40 тисяч. Тому кожна дитинка Вінниці отримає свій подарунок до Новорічних свят», - запевнив він

В.Гройсман. зазначив, що усі подарунки однакові і 30 тисяч, які подаровані П.Порошенком та 10 тисяч від міськради – усі випущені корпорацією Roshen. «Всім відомо, що подарунки Roshen є надзвичайно якісними і до того ж зроблені руками вінничан», - додав В.Гройсман.

Роздрібна вартість такого подарунка Roshen становить 33,75 гривень.

П.Порошенко ж пообіцяв вінничанам ще багато цікавих подарунків до кінця 2010 року. «В нас буде дуже багато сюрпризів, про які ми дізнаємось 22 грудня, коли ми подаруємо вінничанам справжнє шоколадне диво – музей шоколаду» - сказав П.Порошенко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі