Суспільство

310 жінок з Вінницької області боргують аліменти своїм дітям

24 січня 2019, 17:04

 Минулого року в Україні посилили відповідальність тих, хто систематично ухиляється від сплати аліментів. Всі, хто не виплачує гроші своїй дитині довше 4 місяців, до моменту повного погашення боргу тимчасово позбавляються права виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю і полювати, а також вирішувати, чи має право його дитина залишати територію країни з одним із батьків.

Також для неплатників передбачені суспільно корисні роботи, оплата за які піде на погашення боргу перед дитиною. На Вінниччині у списку боржників є і жінки, правда, відсоток їх незначний.

«У 2018 році в управлінні юстиції Вінницької області на виконанні по аліментах було 27 861 документ. 310 з них – стосувалися жінок», - розповіла Вінниця.info завідувач сектору зв’язків з громадськістю Тетяна Войнаровська.

Які саме суми не сплатили вінничанки, не відомо, адже в управлінні юстиції не розмежовують боржників-жінок та чоловіків. Однак наголошують, кожен, хто не перераховує кошти довше 4 місяців, автоматично потрапляє під дію вище вказаних санкцій.

Нагадаємо, що у Вінницькій області бізнесмена-депутата змусили заплатити дитині аліменти: арештували авто і заборонили виїзд за кордон.

Вінниця.info 

Теги: аліменти 
Матеріали по темі