Суспільство

3D-окуляри подарували на згадку: вінницька родина відвідала останній сеанс кінотеатру «Коцюбинського». Фото

1 грудня 2021, 11:08

30 листопада родина вінничан відвідала останній сеанс у кінотеатрі імені Михайла Коцюбинського. З першого дня зими він офіційно закритий. На будівлю і вже оголосили тендер з реконструкції, щоб створити там «Business hub». Своїми емоціями та враженнями останні глядачі поділилися з Вінниця.info.

«Зазвичай, ми з сім’єю фільми дивимось дома. Але, коли почув, що «Коцюба» дає останній сеанс, запропонував дружині та дочці віддати шану кінотеатру, який збирав у своїх залах не одне покоління нашої родини. Дівчата були не проти. Що будуть демонструвати, й не цікавилися. Просто, прийшли до каси та взяли три квитки на останній сеанс. Крутили якийсь мультик у 3D. Яку мав назву, навіть не запам’ятав. По сюжету йшлося про магічну сімейку», - посміхається В’ячеслав.

Вінничанин також зауважує, перед входом до зали їх зустріла касирка, яка перевірила квитки.

«Може, мені так здалося, а може й ні, але жінка була одягнута якось по-особливому. Ну, ніби у неї сьогодні особливий день. У самій залі, крім нас ще було до 15 глядачів. Поки тривав мультик, ми розповідали доньці Насті про те, як у дитинстві сюди приходили. Які тоді показували фільми. Я ж, навіть для себе згадав, що з років 20 тому приводив сюди дівчат на побачення. Звичайно, купував місця на задньому ряді, аби з ними цілуватися. Але, ні доньці, ні дружині про це звісно не сказав. Не те, що боявся ревнощів, просто, аби не псувати цю родинну атмосферу», - продовжує В’ячеслав.

Так, як мультик був у 3D, В’ячеслав шукав людину, яка б забрала окуляри після перегляду мультику у такому форматі.

«Зайшов до кіномеханіка, але він сказав, що окуляри ми можемо залишити собі на згадку про кінотеатр. Тепер у нас є ще одна сімейна реліквія, про яку згодом можна буде розповідати онукам», - каже вінничанин.

Зауважимо, цей кінотеатр відкрився наприкінці 30-х років минулого століття. Тоді мав назву «Арс». Після Другої світової війни, ближче до 1950 року, приміщення реконструювали. Кінотеатр отримав вже назвали на честь Михайла Коцюбинського, українського класика, який родом з Вінниці.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото В’ячеслава та архіву редакції.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця останній сеанс кінотеатр Коцюбинського 
Матеріали по темі