Місто

4 день закриття мосту у Вінниці: зміна руху авто розвантажила Соборну

14 березня 2017, 09:59

В суботу у Вінниці закрили на ремонт Київський міст. Перших три дні приватні автомобілі ринулися на вулицю Соборну, яку відкрили для проїзду. Як результат – утворилися чималі затори. Вінницька мерія, патрульні і транспортна компанія розглядали всі можливі варіанти розвантаження Центрального мосту. При в’їзді на Соборну встановили світлофор. Водіїв просили оминати проблемну ділянку об’їзною дорогою, однак суттєвих результатів це не дало. Змінили маршрут тролейбусів №4і №10.

Тому 13 березня було прийнято рішення змінити правила проїзду для легкових автомобілів. Заборонили поворот з Центрального мосту на вул. Князів Коріатовичів (Свердлова). Проїхати на туди можна по Оводова (колишня Козицького), або інших дорогах, які йдуть із Соборної.

Такі нововведення дали позитивні зрушення. 14 березня, вранці, затор на Соборній зменшився. Якщо до 9 години, у час-пік, транспорт перед мостом рухався в «тягучці», то о 9.30 центр міста таки розвантажився. Автомобілі практично не зупиняються у заторі перед мостом.

Повільно курсують лише трамваї. Як ми раніше повідомляли, Вінницька транспортна компанія ввела спеціальний інтервальний режим руху.

Нагадаємо, угоду на ремонт Київського мосту уклали у листопаді 2016. Він обійдеться 56,4 млн. гривень. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: транспорт 
Матеріали по темі