Суспільство

4 школы Винницы вошли в перечень лучших учебных заведений Украины по итогам внешнего оценивания-2009

20 лютого 2010, 20:41

Чотири вінницьких школи входять до переліку кращих навчальних закладів України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання-2009, які оприлюднив Український центр зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це ВИННИЦЯ.ИНФО повідомили в управлінні у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, до списку кращих входять Вінницький технічний ліцей, середня загальноосвітня школа-ліцей №7, ЗОШ №4 ім. Д.Менделєєва, фізико-математична гімназія №17.

Рейтинг шкіл визначався за результатами тестів, які складали випускники шкіл у минулому році. Згідно оприлюднених даних, Вінниця знаходиться на другому місці після Києва по кількості шкіл, які увійшли у сотню кращих.

Начальник управління освіти міської ради Володимир Буняк розповів, що такі гарні показники пояснюються передусім якісною підготовкою вінницьких школярів до тестування шляхом систематичного використання такого виду оцінювання знань. «Це насамперед плідна робота методичного кабінету та Лабораторії інформаційних та комунікаційних технологій школи-гімназії №17. На сайті Лабораторії ми акцентували роботу на тому, щоб діти більш щільно працювали безпосередньо з тестами, щоб не було психологічної напруги і дискомфорту під час того, коли дитина буде відповідати на тестові запитання», - сказав В.Буняк.

Вінницькі школярі вже три роки перевіряють свої знання з допомогою тестів. Виконання тестових завдань вчителі постійно використовують в своїй роботі для оцінювання знань паралельно із контрольними роботами.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі