Місто

4 жовтня ТОВ «Енера Вінниця» хоче зупинити подачу струму на водоканал. Місто буде без води?

3 жовтня 2019, 12:40

4 жовтня ТОВ «Енера Вінниця» планує зупинили подачу електроенергії до об’єктів КП «Вінницяоблводоканалу». Причиною стали борги водоканалу, які підприємство не погасило в домовлений термін.

«Керівництво КП «Вінницяоблводоканал» не виконало жодних домовленостей, які були досягнуті під час неодноразових зустрічей, зокрема, засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю міського голови Вінниці Сергія Моргунова, сесій міської та обласної рад. Станом на 2 жовтня борг КП «Вінницяоблводоканал» перед постачальною енергетичною компанією ТОВ «Енера Вінниця» становить 6 млн. 50 тис. грн.», - зазначають на сторінці ТОВ «Енера Вінниця».

Ситуацію прокоментував директор ТОВ «Енера Вінниця» Олександр Близнюк: «І це не враховуючи поточних платежів за вересень цього року, які облводоканал також не зробив. А це ще близько 8-ми мільйонів гривень. Від 19 вересня і, зокрема, засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, сесій міської та обласної рад, де вирішувались питання по боргам облводоканалу і досягалися певні домовленості щодо хоча б часткової сплати боргу, до цього часу жодних платежів від облводоканалу до нас не надходило. Тому ТОВ «Енера Вінниця» ініціює відключення КП «Вінницяоблводоканал» від електропостачання у зв’язку з невиконанням раніше проголошених домовленостей. Це може статися вже 4 жовтня цього року».

Також директор ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» сказав, що він вже попередив про це керівництво КП «Вінницяоблводоканал», безпосередньо його очільника Олександра Чернятинського, з яким мав розмову і з якої пересвідчився, що облводоканал найближчим часом не має змоги оплатити попередні та поточні борги ТОВ «Енера Вінниця», оскільки має подібні фінансові зобов’язання ще й перед КП «Вінницяоблтеплокомуненерго» та АТ «Вінницяобленерго».

Нагадаємо, що 19 вересня у міській раді відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами засідання комісії було ухвалено рішення: заборонити відключення від електроенергії водоканалу, за тиждень разом з обласною радою, сесія якої відбудеться 26 вересня, та облдержадміністрацією знайти механізми фінансової підтримки цього підприємства та налагодити контроль за його господарською та фінансовою діяльністю.

Вiнниця.info,

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: водоканал Енера Вінниця 
Матеріали по темі