Суспільство

40 новеньких «Renault Duster» для сімейних лікарів передали в села Вінниччини. Фото

8 вересня 2020, 11:15

В сільські амбулаторії сімейної медицини Вінницької області 8 вересня передали 40 новеньких «Renault Duster». Це службові авто для медиків, які працюють в сільській місцевості. Ключі від машин на площі біля «Книжки» передали головним лікарям ЦПМСД голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов та голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник.

За словами Сергія Борзова, у 2020 році у Вінницькій області за рахунок держсубвенції передбачена закупівля 124 автомобілів, на загальну суму 68,3 млн. гривень.

«Для влади – це пріоритет, тому що сімейна медицина повинна бути доступною. В області працює 51 амбулаторія загальної практики сімейної медицини, 8 - ми здали в експлуатацію, у 7 - уже закінчуються будівельні роботи і ще одна амбулаторія запроектована. На це з державного бюджету виділено майже 134 мільйони гривень. Ще 31 амбулаторія знаходиться в стадії капітального ремонту і на це з державного бюджету виділено 80 мільйонів гривень.

В цьому році закуплено 124 машини. У 2018-2019 роках закуплено було всього 31 машини. На сьогодні 40 машин уже їздять по території Вінницької області, 40 - ми сьогодні передаємо і 44 передадуть до кінця цього року. Знаю, що ці машини врятують життя не одне життя. Найголовніше – вони для людей, для лікарів», – сказав Сергій Борзов.

«Я думаю, що ні в кого немає сумніву, що якість медичної допомоги населенню треба підвищувати. Ні в кого немає сумніву в тому, що спроможність первинної ланки і екстреної медичної допомоги на сьогоднішній день потребує значного покращення. Приємно, що саме зараз ми передаємо авто, тому що осінь, далі зима і ми маємо усі разом відчути покращення медичної допомоги», – зазначив Анатолій Олійник.

Водії кажуть, що новим авто раді, бо раніше «гоцали» на старих УАЗ-ах».


Авто передали в:

• Барський район для амбулаторій загальної практики сімейної медицини селищ Бар та Ялтушків.

• Вінницький район для амбулаторій загальної практики сімейної медицини с. Лука Мелешківська, с.Гавришівка, с. Вінницькі Хутори, смт. Стрижавка, с.Писарівка, с. Мізяківські Хутори, с. Сосонка.

• Жмеринський район для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Носківці Жмеринського району.

• Для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Могилівка Гніванської ОТГ.

• Калинівський район для амбулаторій загальної практики сімейної медицини с. Сальник, с. Корделівка, с. Глинськ, с. Черепашинці с. Бережани, с. Лісова Лисіївка.

• Крижопільський район для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Жабокрич.

• Могилів-Подільський район для амбулаторій загальної практики сімейної медицини с.Кукавка, с.Сугаки, смт.Вендичани, с. Серебрія

• Немирівський район для амбулаторій загальної практики сімейної медицини с.Ковалівка, смт.Брацлав та с.Райгород.

• Погребищенський район для амбулаторій загальної практики сімейної медицини с. Ширмівка та с. Дзюньків.

• Теплицький район для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Соболівка

• Томашпільський район для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Рожнятівка.

• Тульчинський район для амбулаторій загальної практики сімейної медицини с. Тиманівка та с.Суворовське.

• Хмільницький район для амбулаторій загальної практики сімейної медицини с. Пустовійти, с. Великий Митник, с. Березна, с. Уланів.

• Ямпільський район для амбулаторій загальної практики сімейної медицини с.Дзигівка, с. Клембівка, с. Писарівка, с. Буша, с. Велика Кісниця.

Вінниця.info

Теги: авто для лікарів сімейна медицина Вінниччина 
Матеріали по темі