Суспільство

4G від Київстар охопив ще 102 населених пунктів Вінниччини

9 вересня 2020, 12:52

Жителі великих міст давно звикли до швидкісного мобільного інтернету 4G, який дозволяє не обмежувати себе у «цифрових потребах». А втім, у віддалених районах, маленьких селах і на автомагістралях донедавна безперебійний мобільний інтернет був швидше винятком із правил, аніж нормою.

Вінницька область стала дев’ятою в Україні, де зв’язок 4G покрив територію ще й за рахунок використання частоти LTE900. Така програма модернізації передбачає облаштування 25 базових станцій зв’язку, що дозволило суттєво розширити покриття 4G та підключити його навіть у малих населених пунктах. Таким чином, ще понад 56 000 жителів Вінницької області зможуть користуватися перевагами сучасних мобільних технологій для підприємництва, здобуття освіти, інтернет-спілкування тощо.

На Вінниччині 4G-зв’язок від Київстар з’явиться в 102 населених пунктах, у тому числі в таких містах і селах, як: : Білий Камінь, Вільшанка, Голдашівка, Демівка, Кивачівка, Кожухів, Копіївка, Кудіївці, Лісниче, Лучинчик, Маяки, Миронівка, Очеретня, Пилипи, Росоша, Скоморошки, Тернівка, Удич, Цибулівка, Чернятин, Шарапанівка, Ширмівка, Щаслива, Яланець, Яруга.

За літо модернізацію обладнання базових станцій 4G реалізували ще у восьми західних областях України. Надалі заходи з розширення мережі охоплять інші регіони нашої країни, а повністю завершаться до кінця 2020 року. Загалом у планах компанії за два рокинадати можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету 90% населення України.

Нагадаємо, що головними перевагами мобільного інтернету 4G є більша ємність мережі та швидкість передачі даних. Середня швидкість передачі даних у форматі 4G вища у 3–4 рази, що дає змогу завантажити пісню за кілька секунд, а нові серії улюбленого серіалу – за лічені хвилини. Також можна скачати улюблене кіно або дивитися телепрограми з екрана свого ґаджета.

Як підключити?

Щоб користуватися 4G, слід впевнитися, що смартфон і SIM-картка сумісніз цим форматом. Про це свідчитиме маркування 4G Ready на картці та позначка LTE/4G на екрані телефона. Також абоненти Київстар можуть відправити зі свого телефона спеціальні коди: *245*5 # виклик – для перевірки смартфона; *245*4 # виклик – для перевірки SIM-картки.

Якщо ж ваша SIM-картка не підтримує 4G – не проблема. Просто завітайте до будь-якого магазину Київстар, і вам безоплатно замінять «сімку». Варто знати, що нова USIM-картка, яка необхідна для 4G, має вищий ступінь захиступорівняно зі звичайною SIM-карткою: від «клонування», зламування, підключення до піратських мереж, а також від інших видів шахрайства. Це означає, що користувач 4G отримує додаткові гарантії безпеки.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Київстар 4G Вінницька область 
Матеріали по темі