Новини компаній

5 правил вибору та носіння білого одягу

20 вересня 2019, 12:33

Білий - це колір, який часто з’являється в нашому гардеробі. Він позачасовий, тому ніколи не виходить з моди і його можна носити буквально кожен день. Білий колір виглядає стильно незалежно від приводу. Вибирати його можна як щодня, так і для елегантної зустрічі на роботі. Однак потрібно знати, як вибрати одяг цього кольору, а також які правила його носіння.

1. Виберіть білосніжку

На ринку є різноманітний одяг, доступний в різних відтінках білого. Однак якщо ви завжди хочете виглядати чудово і позачасово, то нехай ваш вибір падає головним чином на білосніжний одяг. Він стильний і його можна носити на будь-який випадок. Ви також не можете забути переконатися, що цей одяг саме такого кольору. Купуючи покупки, слід пам’ятати, що догляд за білим одягом непростий і вам доведеться готуватися до багатьох труднощів. Часте миття, використання непридатних рідин та пральних порошків може бути шкідливим.

2. Поєднує білий з темними кольорами

Поєднання білого і білого не є хорошим рішенням. Тож якщо ви хочете вийти з друзями, краще не носити білу футболку з білими штанами та білими туфлями. Незважаючи на те, що білий - це модно, щоб він залишався таким, його слід поєднувати з відповідними кольорами.

3. Поєднуйте біле з джинсами

Якщо ви хочете одягатися модно, але воно повинно бути вільним і сучасним, найкраще поєднувати білий з джинсами. Обидва ці кольори та матеріали є позачасовими, і що більше, вони ідеально відповідають один одному. Так, надягаючи білу футболку для джинсових штанів або спідниці, ви будете виглядати стильно і елегантно. Тож давайте мати одяг цих кольорів у вашому гардеробі. Це поєднання ідеально підходить для щоденного використання, для школи, роботи та зустрічей з друзями. Підходить і жінкам, і чоловікам.

4. Підберіть біле до елегантного вбрання

Якщо ви збираєтеся на елегантній зустрічі чи важливій розмові на роботі, найкраще це зробити, якщо поєднувати білий з більш темними кольорами. Поєднання чорного і білого є елегантним, але бордовий, сірий або зелений ідеально підходить до цього кольору.

5. Білий зверху

Переважно, білий одяг є верхньою частиною. Отже, надягніть білу сорочку на темні штани або спідницю. Завдяки цьому силует виглядає акуратно, а білий освітлює весь силует. Білі предмети гардеробу в нижній частині силуету також виглядають чудово, але вони повинні добре підходити до силуету і всього характеру вбрання.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поради  
Матеріали по темі