Суспільство

5 талановитих дітей з Вінниці отримали стипендії від гурту «ТІК». Фото

5 квітня 2017, 11:12

 4 квітня «ТІК» дав у Вінниці 23-ій концерт в рамках туру «Євродвіжн». Під час свого виступу лідер гурту Віктор Бронюк нагородив переможців стипендіального конкурсу від «ТІК». Сертифікати на підтримку творчих здібностей отримали 5 талановитих дітей.

«Діти писали проекти, захищали їх. Пояснювали, для чого їм це потрібно. Ми хотіли донести таку істину: якщо ти чітко розумієш, що тобі потрібно, ти маєш можливість це тримати. Можливо, хтось скаже, що це не такі великі суми, але, повірте, сьогодні, якщо дитина має якісь творчі уподобання, то вони потребують неабиякої грошової підтримки», - зазначив Віктор Бронюк.

Фіналістами проекту стали:

Дарія Чертова - вона вже 5 років навчається в музичній школі у класі домри, і досі не мала власного інструменту. Дівчина отримає фінансування на придбання домри, у сумі 3500 грн.

Максим Король - отримав 3480 грн. на придбання музичного приладдя необхідного для гри на гітарі, а також оплата року навчання у музичній школі.

Микола Швець. Цього року збирається поступати у Вінницьке училище культури та мистецтв ім. М.Леонтовича, тож наразі підсилено готується до вступу. Кошти хлопцю потрібні на оплату підготовчих занять, а також на оплату навчання у музичній школі до кінця цього навчального року. Бюджет заявки: 1620 грн.

Софія Яковишенко - отримала від КФ «ТіК» 3500 грн. на придбання мундштука для саксофона.

Софія Аль Хадіді – 2000 грн. - це вклад гурту «ТіК» у оплату дороговартісної дитячої бандури, яка наразі виготовляється на замовлення.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт ТІК 
Матеріали по темі