Суспільство

5-ти разове харчування, комфортні номери і почухування за вушком: у Вінниці працює готель для котів. Відео

16 червня 2020, 11:16

У Вінниці працює готель «All inclusive» для котів. Тут можуть розмістити не більше 2-х котів будь-яких порід, навіть найбільших. Заселяти тварин можуть лише при наявності паспорта і наявних щеплень.

В готелі є все, щоб тварина комфортно провела час, поки його господар поїхав по справах – ігрова зона, 5-ти разове харчування, комфортні бокси для сну. Також тут можна замовити SPA-процедури для хвостатих.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Віта».

«Якщо людина їде кудись далеко, то може довіряти нам свого котика. Готель розрахований тільки для двох котиків, так як у нас лише два бокси», – каже Дана Наорняк, власниця готелю для котів.

Апартаменти вмістять навіть котів найбільших порід, ще й з усім приданим. До речі, улюблені котячі мисочки та забавки радять приносити з дому. Власниця готелю каже, щоб «був запах дому», коту так безпечніше та краще адаптуватися до тимчасового місця перебування.

Заселитися в апартаменти можуть лише здорові коти, з паспортом та усіма щепленнями. Головна відмінність готелю в тому, що коти не тільки в боксі знаходяться, але й для них розроблена ігрова зона. Коти достатньо активні тварини і для них важливий простір.

Власниця готелю розповідає, що постійно роблять фотозвіт власникам котиків.

Годують котів у готелі тільки сухим кормом. Разом з власниками тварин, у готелі узгоджують раціон харчування кота – скільки разів на день годувати, скільки грамів давати.

А ще в готелі уважно слідкують за чистотою в котячих «кімнатах» і гігієною.

Вінничанка Олена залишала кота у готелі вперше. Каже, що такий сервіс неабияк виручив на час її відсутності. А ще для улюбленця жінка замовила SPA-процедури, аби додому Роналду повернувся не лише відпочившим, але й чистим.

В готелі можуть вичесати шерсть, покупати, почистити вуха та підрізати кігті.


Вінниця.info

Теги: готель кіт апартаменти 
Матеріали по темі