Суспільство

50 тисяч гривень на втілення бізнес-ідеї: на Вінниччині оголосили конкурс для ветеранів та учасників бойових дій

14 квітня 2021, 12:38

Ветерани із міста та області мають змогу відкрити власну справу. Гроші на втілення своєї ідеї учасники бойових дій можуть виграти у конкурсі бізнес-ідей. Для конкурсантів буде проведене навчання, під час яких ветеранам розкажуть, як відкрити власну справу, написати бізнес-план, маркетингову стратегію, а також поділяться дієвими секретами ведення бізнесу.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Конкурс бізнес-ідей оголосили тематичний фонд «Арсенал підтримки» спільно із благодійним фондом «Подільська громада». Для учасників конкурсу буде проведене навчання за підтримки міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС членам їх сімей та сім'ям загиблих «Ветеранський простір».

«Тематичний фонд «Арсенал Підтримки» діє на базі фонду громади «Подільська громада». Ми допомагаємо ветеранам війни та членам їхніх сімей у відкритті власної справи (підприємницької діяльності), мотивуємо зробити крок до нових можливостей у мирному житті. Конкурс бізнес-ідей саме на це розрахований. Ми допоможемо втілити бізнес-ідею в життя. Навчимо, як це зробити та надамо фінансову підтримку. На один проєкт ми надаватимемо кошти у межах 50 000 грн», - каже голова правління Благодійного фонду «Подільська громада» Олена Данілова.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-анкетку.

• проєкт має не суперечити чинному законодавству України;

• бути спрямованим на здійснення підприємницької діяльності та передбачати отримання прибутку;

• належати до мікро-, малих або середніх підприємств за критеріями, визначеними пунктом 3 ст.55 Господарського кодексу України;

• містити актуальну, оригінальну, інноваційну складову та соціальний ефект;

• реалізовуватися на території міста Вінниці та Вінницької області.

Заявки на конкурс прийматимуть до 30 квітня.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: конкурс для ветеранів та бійців АТО 
Матеріали по темі