Влада

7 березня до Вінниці приїде Гройсман. Затвердять Перспективний план розвитку області на 2019 – 2021 роки

27 лютого 2019, 13:07

7 березня за участі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в Плеяді відбудеться Рада регіонального розвитку, на якій буде затверджено План перспективного розвитку Вінницької області на 2019 – 2021 роки.

Про це під час прес-конференції 27 лютого повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

«Бюджетна децентралізація, яка розпочалась з 2015 року, створила передумови для потужного розвитку окремих регіонів. Але кидається в очі те, що за окремими напрямками, окремі території, такі як Вінниця розвиваються дуже потужно, але, нажаль, багато є питань відносно комплексного розвитку територій в сільській місцевості. Ми підійшли до процесу, що стосується комплексного розвитку всіх територій Вінницької області. Ставили за мету увібрати в єдиний перспективний план розвитку територій все те, що планується зробити, на що може бути відведений фінансовий ресурс. Ми готові до дискусій і громадського обговорення», - сказав голова ОДА про стратегічний для області документ.

Для вінничан розробили буклети з карто-схемою розвитку Вінницької області, де кожен громадянин зможе побачити які проекти плануються реалізувати протягом 2019 – 2021 років на кожній конкретній території. Буклети замовили за рахунок спонсорських внесків, без використання бюджетних коштів.

«Їх зробили, щоб люди могли володіти інформацією про плани і розраховуємо на підтримку вінничан», - додав В. Коровій.

За словами голови облдержадміністрації, місцеві вибори в 2020 році мають проводитись на новій територіальній основі.

«Насьогодні Вінницька область це 27 адміністративних районів, 6 міст обласного значення, 37 ОТГ, які об’єднали 109 громад. В області нараховується 640 громад області. Зараз йде початок другого етапу процесу децентралізації. В жовтні 2020 року відбудуться нові вибори до органів місцевого самоврядування, вони мають проводитись на новій територіальній основі», - повідомив Валерій Вікторович.

5c767050ccb75_original_w859_h569.jpg

Про основні проекти, які передбачено реалізувати в області протягом наступних трьох років, читайте в наступному матеріалі на Вiнниця.info

Вiнниця.info

Матеріали по темі