Суспільство

«7 континент» дарує можливість обрати собі знижку на меблі

8 листопада 2019, 10:47

Вам сподобався диван, ліжко чи шафа-купе, але його вартість, на жаль, зависока? Напевно, так бувало з кожним. Пропонуємо два виходи: перший – відмовитись від своєї мрії, а другий – дочекатись моменту, коли на меблі, що сподобались, діятимуть знижки. Ви дочекались! У листопаді доступна унікальна можливість придбати якісні меблі за доступними цінами. Адже Торгівельна меблева мережа «7 континент» підготувала для своїх покупців акцію «Обери собі знижку». Все дуже просто: купуєте будь-які меблі і маєте можливість отримали знижку до – 50 %! Для участі в акції необхідно обрати товар та витягнути свій щасливий квиток із розміром знижки. Витягнутий розмір знижки діє на ввесь товар у чеку. Акція діє з 01.11.2019 р. по 30.11.2019 р.

Досвідчені консультанти допоможуть легко визначитися з покупкою. Зручний каталог на сайті http://7k.ua дасть можливість попередньо ознайомитись з асортиментом меблів – від віталень і столових груп до табуреток і шаф-купе, а швидка доставка і гарантія від виробника стануть приємними бонусами до якісних меблів.

Тож не зволікайте! Завітайте за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 145 (навпроти Західного автовокзалу) та отримайте можливість стати тим самим щасливчиком, що отримає знижку – 50 % на бажані меблі.

Долучайтесь до спільноти https://www.facebook.com/7kmebli.khm , щоб мати актуальну інформацією про діючі акції.

Теги: меблі будинок 7 континент 
Матеріали по темі