Суспільство

7 пляшок спирту і «травка»: до двох виправних закладів на Вінниччині намагалися провезти заборонені речі

10 січня 2020, 14:20

9-го січня під час перевірок в двох колоніях області співробітники установ виявили спробу доставити на території закладів спирт та ряд незаконних речей. Це сталося у Вінницькій виправній колонії №86 та Ладижинській виправній колонії №39.

Про результати перевірок повідомляють у прес-службі Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції.

Під час перевірки посилки, що надійшла до одного з засуджених, котрий перебуває в Ладижинській колонії, співробітники закладу виявили дволітрову пляшку з-під «Coca Cola» зі спиртом. Окрім того, на адресу цього чоловіка також надійшли три пачки сухих дріжджів, USB-модем, сім-карта та поліетиленовий згорток з речовиною рослинного походження. На місце прибули співробітники слідчо-оперативної групи Ладижинського відділу поліції з метою подальшого документування справи.

Також під час перевірки транспорту, що возив вугілля до Вінницької виправної колонії №86, працівники оперативного відділу колонії знайшли 5 півторалітрових пляшок та 1 півлітрову пляшку з прозорою рідиною, що мала різкий спиртовий запах. На місці було складено протокол про адміністративне правопорушення.

Вінниця.info, фото Центрально-Західного міжрегіонального управління з ПВКП та П МЮ

Теги: колонії спирт перевірка 
Матеріали по темі