Здоров‎’‎я

73% хворих на коронавірус вінничан мають незначні симптоми та лікуються вдома

15 квітня 2020, 16:06

У Вінниці, станом на ранок 15 квітня, зареєстровано 105 хворих на коронавірус. З них 73% вінничан мають незначні симптоми або ж взагалі без симптомів, вони лікуються вдома. 17% лікуються стаціонарно. В місті вже одужали 11 пацієнтів.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Більшість хворих на COVID-19 мають легкий ступінь хвороби або ж взагалі не мають жодних симптомів. Наразі таких 76 вінничан з COVID-19. Вони та члени їхніх сімей перебувають вдома на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів та постійним контролем з боку працівників поліції.

Разом з тим, ймовірність зараження саме від таких людей залишається високою. Адже наразі достеменно невідомо, скільки ще є інфікованих вінничан без жодних ознак хвороби. Тому лікарі закликають не втрачати пильність, дотримуватись карантинних заходів та залишатись вдома.

Серед інфікованих 73 людини не були за межами країни, тож вірус підхопили на території України. Вік інфікованих від 10 місяців до 73 років. Серед них 49 медичних працівників. На стаціонарному лікуванні інфекційному відділенні МКЛ №1 перебуває 21 пацієнт (в т.ч. 4 – з районів), у відділенні реанімації та інтенсивної терапії – 1 пацієнт у важкому стані. Також 1 пацієнт перебуває на лікуванні у військово-медичному центрі.

З підозрою на COVID-19 в медичних закладах знаходиться 18 осіб, з них 3 дітей в дитячій інфекційній лікарні. У однієї дитини температура – до 37,5. Стан інших задовільний. Температура нормальна. Біологічні матеріали відібрано і направлено на дослідження методом ПЛР.

Також під контролем сімейних лікарів перебувають 513 осіб, з яких 184 – громадяни, які безпосередньо прибули із країн ендемічних по COVID-19, 266 осіб – члени сімей, контактні громадяни, які віднесені до групи ризику інфікування коронавірусом.

Наразі зняті з обліку після проходження двотижневої ізоляції та не захворіли 558 осіб: 297 прибулі, а 261 – це людини, які контактували з хворими або прибулими.

11 мобільних бригад, які створено у 5 ЦМПСД міста, продовжують працювати з вінничанами, які мають підозри на інфікування коронавірусом. З 3 квітня вони здійснили 511 виїздів, відібрано 956 зразків для ПЛР-тестів.

Нагадаємо, на території Вінницької області зареєстровано 418 підозр на коронавірусну інфекцію. У 241 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 15 дітей (місто Вінниця – 6, Гайсинський райони - 4, Вінницький, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині). Одужали 12 осіб - 11 у Вінниці, 1 у Жмеринському районі.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у таких районах та містах

Місто Вінниця – 105 випадків;

Калинівський район – 43;

Тростянецький район – 15;

Гайсинський район – 11;

Вінницький район – 14;

Ямпільський район – 5;

Хмільницький район – 3;

Жмеринський район – 5;

Крижопільський район – 2;

Немирівський район – 5;

місто Ладижин – 1;

Липовецький район – 3;

Козятинський район – 7;

Погребищенський район – 4;

Тиврівський район – 1;

Томашпільський район – 3;

Чернівецький район – 1;

Барський район – 3;

Оратівський район – 1;

Тульчинський район – 1;

Літинський район – 4;

Могилів-Подільський – 2;

Муровано-Куриловецький – 2.

Вінниця.info

Теги: коронавірус лікування симптоми 
Матеріали по темі