Культура

8 березня Сумська, Борисюк і Паперний відсвяткують з вінничанами

26 лютого 2021, 11:45

Незабутнім подарунком до свята жінок для вінничан стане іскрометна комедія «Сублімація любові» з улюбленими акторами: Ольгою Сумською, Євгеном Паперним і Віталієм Борисюком у головних ролях!

8 березня о 20.00 у Будинку офіцерів вінничан чекають італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та, звісно ж, сміх до сліз.

- Ця вистава викличе цілий феєрверк емоцій, змушуючи сміятися від душі і співпереживати героям! Завдяки круто закрученому сюжету цю комедію всі дивляться на одному диханні, - розповідають організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». - 8 березня приходьте на виставу самі та даруйте квитки своїм найріднішим жінкам: коханій половинці, мамі, сестрі чи донечці, щоб це свято вони запам’ятали назавжди!


Комедію «Сублімація любові» режисер, заслужений артист України Володимир Астахов поставив за мотивами п’єси провідного європейського комедіографа XX століття Альдо де Бенедетті.

П'єса розповідає досить непросту історію кохання: у ній присутні переживання, інтриги, обман і пристрасть, але завдяки комедійному жанру всі дії відбуваються з невимушеною легкістю.

А особливої пікантності додає той факт, що героями любовного трикутника виконавці головних ролей були не лише на сцені, а й у реальному житті. Адже свого часу ніжні почуття між Ольгою Сумською і Віталієм Борисюком спалахнули саме тоді, коли акторка була дружиною Євгена Паперного…

- Мій роман з Борисюком народжувався у театрі на очах у всіх акторів. Люди сьогодні такого не переживають. Таких розлучень, такої закоханості! – зізнається Ольга Сумська. - Зазвичай все якось нишком. А тут літали тарілки, Паперний колись хотів нас обох убити… Я його розумію, адже так склалося життя, що я полюбила, і це дійсно кохання. Але любов також була і з Паперним, я не можу викреслити його зі свого серця. Євгеній був і залишається моєю рідною людиною, адже він батько моєї дитини.

Сьогодні, забувши всі минулі образи, актори залюбки грають у спільних виставах. А все пережите допомагає їм ще вірогідніше грати свої ролі на сцені.

Прийшовши на виставу «Сублімація любові», у момент, коли відкриється завіса, глядачі потраплять у інший світ: італійські розкішні апартаменти з акцентом на величне минуле Риму.

За сюжетом, головна героїня – сеньйорита Паола (Ольга Сумська) – розважлива егоїстка, яка скоряє серце поважного політика, сеньйора Леоне (Євгеній Паперний). Однак при цьому красуня чітко дає зрозуміти, що він для неї – всього лише нудний старий, що не представляє щирого інтересу. У цьому й криється зав'язка сюжету: Леоне, щоб скорити даму, придумує хитромудрий план зваблення, підкинутий йому бідним драматургом П'єтро (Віталій Борисюк), який у підходящий момент незаконно пробрався у його квартиру, щоб поїсти…

Сюжетні перипетії вистави такі барвисті, а гра акторів настільки красива, що при перегляді п'єси глядачі отримують максимум насолоди: актори емоційні, кожний рух – неймовірно легкий, всі мізансцени скоординовані. Дві години пролітають зовсім непомітно!

І тільки лише під кінець відкриється, чому для комедії була підібрана саме назва «Сублімація любові», адже в оригіналі п’єса називається «Паола і леви». На завершення вистави вінницьких глядачів чекає оригінальна кінцівка і не менш оригінальний уклін від акторів у формі танцювальної постановки.

Приходьте святкувати 8 березня о 20.00 у Будинок офіцерів на виставі «Сублімація любові».

Вартість квитків – від 190 гривень. Придбати їх можна на сайтах http://bilet.vn.uaі https://afisha.vn.ua, а також у касах Будинку офіцерів, театру ім. Садовського, «Універмагу», Вінницької обласної філармонії і рок-магазину «Мобі Дік».

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Ольга Сумська вистава комедія 
Матеріали по темі