Суспільство

А на солодке – будинок!

6 квітня 2017, 09:37

 Купуючи невідомі нам цукерки, майже усі ми звертаємо увагу на привабливу обгортку  та «смачне» описання. І на превеликий жаль, інколи стається так, що цукерка із гарною обгорткою, залишає гіркий післясмак та розчарування. Так само трапляється і з придбанням будинку. На сьогоднішній день ринок нерухомості щедрий на вигідні, та не дуже, пропозиції! І головне завдання покупця – обрати гідний варіант для комфортного життя.

Котеджне містечко «Sun House», що розташоване по вулиці Сонячна, стрімкими темпами розширює своє будівництво, адже у нашому випадку пропозиція наздоганяє попит . Уже майже закінчується будівництво 4-ї черги і не за горами розпочнеться будівництво 5-ї черги сонячного житла. Насамперед, це відбувається тому, що ми прислуховуємось до побажань та думок кожного, хто зацікавлений у придбанні будинку.

Кожен з наших покупців самостійно «створює свою цукерку з особливою начинкою», лиш обгортка у кожного однакова. Деякі з них зацікавлені у тому, щоб будинок був зданий «під ключ», а деякі – у частковому внутрішньому оздобленні,  бо мають своє унікальне рішення щодо дизайну. Комусь потрібна просторіша ділянка на задньому подвір’ї для господарських насаджень, а хтось навпаки прагне облаштувати лиш затишну альтанку та посадити кілька фруктових дерев. Саме тому ми переглянули наші пропозиції і, відповідно, – цінову політику. Відтепер вартість (враховуючи земельну ділянку) сягає від 11 800 грн./м2 . Придбання власного будинку стало ще доступнішим та вигіднішим завдяки Вам!

Ніколи не соромтесь висловлювати свої побажання та пильно оглядайте кожну «цукерку», що збуджує Ваш інтерес та спонукає до купівлі!

З повагою та турботою про Вас - котеджне містечко «Sun House».

Тел. відділу продажів: +38 (096) 699-39-01

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: будівництво 
Матеріали по темі