22 груд. 2023 12:52
0

97

0

Абсолютний чемпіон: спортсмен з Вінниччини переміг росіянина на світовому турнірі змішаних єдиноборств

За місце у фіналі Олександр взяв участь у трьох боях, які впевнено виграв.

Юний спортсмен з Вінниччини став чемпіоном світу у змішаних єдиноборствах. На міжнародному турнірі, що проходить у столиці Італії, Олександр Соловей з Чечельника, здобув перемогу у віковій категорії 14-15 років.

Про це повідомляє Чечельницька РДА.

«До Риму прибули делегації спортсменів з 13 країн світу. Нашу країну представляли 27 осіб. До складу збірної України увійшли 6 спортсменів із Вінницької області. Серед них наш земляк – Олександр Соловей - вихованець спортивного клубу «Сапсан», - зауважують у Райдержадміністрації.

За місце у фіналі Олександр взяв участь у трьох боях, які впевнено виграв. За місце чемпіона світу змагався із росіянином.

«Для сина було дуже важливо, щоб над ареною під гімн України здійнявся наш жовто-блакитний прапор», - зауважила мама чемпіона Галина Іванівна.

Олександр став єдиним золотим призером Чемпіонату із команди Вінницької області. Збірна України здобула першість у цій віковій категорії, а у загальному заліку – друге місце.