Суспільство

Агент 007: у вінницькому музеї моделей транспорту зберігають унікальну колекцію міні-автомобілів Джеймса Бонда

28 жовтня 2020, 15:07

У вінницькому музеї моделей транспорту є колекція міні-автомобілів з фільмів про Джеймса Бонда. 43 моделі авто з оригінальними дисками розмістили на стенді. Загалом повна колекція має 98 моделей авто, але поки що представили лише половину.

Збирали модельки на аукціонах. Так зібрали майже сто моделей. Позаду моделей авто встановили оригінальні диски з фільмами про Джеймса Бонда.

Біля кожної мініатюрки авто – назва фільму, з в якому брала участь. В колекції переважно перші 20 фільмів, які увійшли в «золоту» серію Джеймса Бонда, інші як продовження, починаючи від «Казино Рояль».

За словами співробітника музею Ігоря Панасюка, ціни на мініатюрні автомобілі різні. Все залежить від того, де купувати.

«Взагалі, це дороге задоволення. Але ціна коливається. Є автомобілі за 700-800 гривень, є дешевше за 500 гривень. Все ще залежить від продавця. Ми машинки збирали по всьому світові. Зараз ж не проблема замовити в інтернеті, зробити переказ коштів і отримати авто. Дуже багато є українських продавців, і купувати можна не тільки на іноземних аукціонах. Вітчизняні теж непоганий представляють товар», – каже Ігор Панасюк.

Коли планують відкрити ще один стенд з колекцією авто – поки невідомо.


Нагадаємо, у Вінницькому музеї моделей транспорту відкрили нову експозицію – колекції та мініатюри. Тут розмістили рухомий макет частини Замостя із залізничним вокзалом 70-х років минулого століття. На сьогоднішній день – це єдиний такий макет частини міста в Україні, площею 30 кв.м.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Теги: Джеймс Бонд авто колекція музей моделей транспорту 
Матеріали по темі