Економіка

Аграрії випереджають строки: на полях Вінниччини сіють ярі ячмінь, пшеницю, горох та овес

24 березня 2020, 17:39

Станом на 24 березня, аграрії області посіяли близько 40% ярих зернових і зернобобових ранньої групи.

Про цеповідомив директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Микола Ткачук, інформує прес-служба облдержадміністрації.

«На сьогоднішній день практично всі районивже почали посів ярих зернових і зернобобових культур ранньої групи.Із запланованих культур сільгоспвиробники наразі сіють ярі ячмінь, пшеницю, горох та овес. Близько 40% від прогнозованих площ вже посіяно. За темпами посівної цьогорічна кампанія випереджує минулорічні строки у середньому на 10 днів», - повідомив Ткачук.

За його словами, відповідно до структури посівних площ, у поточному році на Вінниччині планується посіяти 97 тис. га ярого ячменю, близько 10 тис. га ярої пшениці, гороху – понад 8 5 тис. га.

Забезпеченість сільгосппідприємствобласті кондиційним насінням ярих зернових і зернобобових ранньої групи, враховуючи страховий фонд,– стовідсоткова, насіння кукурудзи і сої господарства продовжують заготовляти.

За прогнозом Миколи Ткачука, з наступного тижня в області розпочнеться масовий посів технічних культур, зокрема, цукрових буряків, - погодні умови це дозволяють.

Раніше ми писали, що посівна компанія у Вінницькій області триває за планом. Аграріїв закликають дотримуватися всіх вимог карантинного режиму. Разом з тим, в регіоні дозволять працювати магазинам, що реалізують насіння, розсаду і саджанці.

Вінниця.info

Теги: посівна компанія сільське господарство 
Матеріали по темі