Культура

Air ГогольFest у Вінниці стане масштабнішим: більше вистав і музиканти з Британії та Румунії

9 вересня 2019, 17:47

18-20 жовтня у Вінниці відбудеться міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Air ГогольFest. Як і минулого року, триватиме він на території заводу «Кристал».

9 вересня організатори розповіли про концепцію фесту, однак детальної програми не презентували. Обіцяють потужну музичну частину і оригінальні вистави. Наразі відомо, що спеціальною подією стане опера-реквієм IYOV від режисера Влада Троїцького за участі музично-театральної флотації Nova opera. У 2018 році IYOV увійшла до ТОП-10 опер світу.

Опера створена за книгою Йова зі Старого Заповіту з використанням латинських сакральних текстів. Книга Йова – не лише розповідь про життя біблійного героя. Це історія людського відчаю, жертовності та пошуку себе. Пронизлива історія про страждання, що перетворюється на оду життю.

Традиційно фестиваль включатиме театральну, музичну, візуальну, освітню та дитячу програми. Родзинками театральної програми стануть вистави від німецького та швейцарського театру, українського незалежного театру. Хедлайнерами музичної програми будуть музиканти з Британії, Румунії, а також українські гурти і виконавці.

Нічна програма отримала назву Gogolnight та відбудеться у найкращих традиціях вечірок від ГогольFest.

Куратор театральної програми Air ГогольFest Андрій Палантий розповів, чим відрізнятиметься фест 2019.

«Минулого року на другому поверсі був створений сценічний майданчик. Туди орієнтовно поміщалися 150 людей. Зараз у нас є ідея, яка дозволить у цьому просторі побудувати, мінімум, дві сценічні майданчики. Створити інфраструктуру, яка дозволити нас збільшити кількість вистав до шести

Ми проводимо вперше спецподію. Робимо повноцінний вікенд: 24+24, non stop. Це 48 годин мистецтва. Ми збільшуємо міжнародну складову майже на половину. Додаємо локальну складову не тільки організаційну, а це дуже велика інвестиція.

Є чіткий фокус на дитячу аудиторію. Вона отримає конкретно свою програму. Сім’ї можуть прийти подивитися і провести час таким чином», - зазначив організатор.

Як і раніше, працюватиме територія, де можна скуштувати фаст-фуд і напої.

Вхідний квиток коштуватиме 100 гривень, абонемент на вікенд – 200 гривень.

Детальна програма Air ГогольFest 2019 стане відома згодом.

Нагадаємо, що сьогодні у центрі Вінниці відбувся перформанс: «Горять ліси, кисню стає все менше».

У 2018-му Air ГогольFest стартував 17 листопада.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фестиваль Air ГогольFes 
Матеріали по темі