Суспільство

Активісти організовують у Вінниці прибирання Південного Бугу. Фото

12 серпня 2018, 11:07

 Вінничани приєднуються до загальноукраїнського руху «Чисті річки» і запрошують всіх небайдужих долучитись до прибирання узбережжя та річки Південний Буг в межах Вінниці. Масштабну акцію проводитимуть 19 серпня.

Команду волонтерів збирають через соцмережі.

«Будемо раді бачити:

  • людей зі своїми плавзасобами;

  • тих, хто зможе сісти у надані плавзасоби (кількість обмежена, тож влаштовуємо живу чергу і далі міняймося);

  • пішоходів для прибирання прилеглої до річки території (в кого є заброди - дуже вітаємо);

  • велосипедистів для прибирання більш віддалених від старту територій та допомоги у координації груп учасників;

  • людей та організації, які можуть надати човни для цього заходу;

  • спонсорів та партнерів.

Місце старту/фінішу наразі вирішується. Найближчим часом буде дана точна інформація. Орієнтовно - центр міста», - зазначено в дописі.

Вчора, 11 серпня, один з організаторів акції Konstantin Prilepskiy, який у Вінниці займається сап серфінгом, разом з друзями провели "пробне" прибирання річки у середмісті Вінниці. Невелика група осіб на двох плавзасобах за 40 хвилин зібрала 4 мішки сміття…

«Домовилися стартувати з «Хіміка», бо тут і пляж, і зручно, і таке інше. Спочатку навіть сумнівався — думав, що «за сміттям» доведеться кудись плисти (бо ж тут нібито виглядає все чисто більш-менш) і необхідного експірієнсу не вийде. Але наш народ «не підвів» — усього лише за 40 хвилин з території всього 120 метрів (від пляжу до мосту) наші два екіпажі назбирали чотири повні мішки сміття…

Тож усі сумніви геть — наступних вихідних, а саме 19 серпня проводимо масштабну акцію вже з залученням великої кількості людей та плавзасобів», - зазначив в дописі Konstantin Prilepskiy.

Вiнниця.info, фото - Konstantin Prilepskiy

 

Теги: Вінниця Південний Буг прибирання чисті ріки 
Матеріали по темі