Місто

«Альфа-Щит» – комплексний системний підхід, щоб убезпечити себе і свій бізнес з усіх боків

2 грудня 2020, 16:42

ТОВ «Альфа-Щит» займається комплексним забезпеченням об’єктів любих форм власності та категорій складності системами безпеки, контролю доступу, управління інженерними комунікаціями та протипожежним захистом.

Пропонуємо вдосконалення та розробку концепції інтегрованих електронних систем для офісних, житлових, торгових і виробничих приміщень, що включають в себе системи зв’язку, відео контролю, охорони периметру, систем допуску, систем протипожежної автоматики та інші слабкострумові комунікації.

Основним напрямком нашої роботи є забезпечення комплексної безпеки наших партнерів. Багатий досвід і накопичені знання допомагають підприємству Альфа-Щит» успішно захистити своїх клієнтів, які потрапили в непрості життєві ситуації, від будь-яких протиправних посягань, забезпечити їх особисту безпеку і збереження майна, дотримання їх інтересів і прав, знизити комерційні ризики і набути впевненості в завтрашньому дні. Для забезпечення безпеки і охорони своїх клієнтів, ми використовуємо всі наявні у нас ресурси - професійний досвід і комунікації, надійні кваліфіковані кадри і сучасне обладнання, а також спеціальну техніку, спорядження, озброєння.

Основним напрямком в питаннях забезпечення безпеки ми робимо на застосуванні комплексу охоронних та протипожежних заходів і засобів, бо впевнені – однієї, нехай навіть дуже ефективного методу контролю, часто буває не досить, щоб уникнути неприємностей від численних небезпек і загроз.

Саме тому, ми рекомендуємо всім своїм клієнтам в питаннях охорони та протипожежної безпеки орієнтуватися на комплексний системний підхід, що дозволяє взяти за контроль всю ситуацію в цілому, убезпечити себе і свій бізнес з усіх боків.

Ми маємо охоронний Пульт централізованого спостереження та Пульт пожежного спостерігання за пожежною автоматикою, надаємо послуги по охороні об’єктів за допомогою технічних засобів та постами фізичної охорони.

Пультова охорона об’єктів здійснюється за допомогою найсучасніших технічних сертифікованих засобів та обладнання. Постачання устаткування і його монтаж, налагодження, сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснюється персоналом, який пройшов навчання та отримав відповідну кваліфікацію з присвоєнням найвищого розряду.

Надання послуг з виконання робіт протипожежного спостереження з проектування, монтажу, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устатковання для передачі тривожних сповіщень, спостерігання за системами протипожежного захисту об'єктів, оцінки (експертизи) протипожежного стану новоутворених підприємств та об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється в повному обсязі згідно діючих законодавчих та нормативно-технічних документів.

На сьогоднішній день ми в повній мірі відповідаємо найвищим критеріям якості – маємо ліцензії на проведення робіт та надання послуг з пожежного моніторингу, укомплектовані штатом досвідчених фахівців, які мають необхідний набір обладнання, володіють бездоганною репутацією і великим досвідом в області протипожежної безпеки об'єктів нерухомості різного функціонального призначення.

«Альфа-Щит» – надійний щит Вашого майна!

тел. 50-22-00; 067-432-61-81; 063-340-58-58

http://ohrana.vinnica.ua/

Теги: Альфа-Щит Вінниця 
Матеріали по темі