Суспільство

Альфа-Щит Вінниця – пропонуємо місяць безкоштовного спостереження

13 серпня 2019, 09:16

Підприємство «Альфа-Щит Вінниця» займається комплексним захистом об’єктів різної категорії складності, системами безпеки, контролю доступу, управління інженерними комунікаціями. Розробкою концепції інтегрованих електронних систем для офісних, житлових, торгових і виробничих приміщень, що включають в себе системи зв’язку, відео контролю,охорони периметру.

З 2007 року разом з провідними світовими виробниками обладнання ми створюємо і впроваджуємо надійні і прогресивні рішення і технології для безпеки наших клієнтів.Наш бізнес будується на довірі. Захист власності і бізнесу нам довірили тисячі сімей і корпоративних клієнтів.

Щоб бути впевненими в якості, ми контролюємо сервіс на кожному етапі: від проектування до монтажу, від моніторингу до реагування. Ефективно діяти по тривозі нам дозволяють власні екіпажі та співпраця з поліцією.У безпеці дрібниць не буває, тому наш сервіс - це щоденна робота власних служб і працівників: інженерів, операторів станції моніторингу, служб підтримки і турботи про клієнтів. Вся команда пройшла відбір, навчання і підготовку в спеціалізованих навчальних закладах.

«Альфа-Щит Вінниця» є членом Української федерації працівників недержавних служб безпеки.

Цілодобову охорону здійснюють чотири екіпажі охорони, які оснащені спецзасобами, панцерними жилетами та зброєю травматичної дії.

Автопарк не перевищує двох років експлуатації та періодично змінюється на нові автомобілі.

Альфа-Щит Вінниця – надійний щит Вашого майна

м.Вінниця

Телефони для довідок: 50-22-00; 067-432-61-81; 063-340-58-58

http://ohrana.vinnica.ua/
Теги: Альфа-Щит Вінниця 
Матеріали по темі