Влада

Алексєєв буде судитись через звільнення з посади начальника Служби автомобільних доріг Вінницької області

12 жовтня 2016, 16:54

 10 жовтня Ігоря Алексєєва звільнили з посади начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області за п.3 ст. 40 КЗпП (систематичне невиконання покладених на них обов’язків). Відповідний наказ за підписом т.в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг Сергія Бараха, факсом надіслали в САД Вінницької області. І. Алексєєв оскаржуватиме звільнення в суді.

Про це повідомила фахівець із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ніка Чернега.

«10 жовтня нам на факс прийшов наказ про звільнення начальника Алексєєва Ігоря Миколайовича, керуючись ст. 40 та наказом Укравтодору від 09.10.2012 року. В Наказі від 09.10.2012 року, яким керується Укравтодор вказано, що начальники Служби автомобільних доріг в областях звільняються за погодженням з органами місцевого самоврядування, погодження немає. Якщо ми подивимось на наказ, то бачимо, що підстава – три догани, дві з них – це притягнення до дисциплінарної відповідальності. Вони (догани – ред.) теж надходили електронною поштою, оригіналів документів в нас немає. На одному з наказів є печатка, немає підпису, на другому є підпис, немає печатки. На жодну з доган Ігоря Миколайовича не визивали до Укравтодору, він не ставив підпис, що з ними ознайомлений. Тобто, це все надходило електронною поштою», - повідомила Н. Чернега.

За словами речниці САД Вінницької області, зараз в суді Ігор Алексєєв оскаржує дві догани, щоб їх зняти. Своє звільнення, посадовець теж оскаржуватиме в суді.

«Зараз Ігор Алексєєв на лікарняному», - повідомила Ніка Чернега.

 

Нагадаємо, в липні Ігор Aлексєєв отримaв догaну від «Укрaвтoдoру» зa невикoнaння свoїх професійних обов’язків. Тaке рішення булo прийнятo після прoведення перевірки «Дoрцентрoм» з 1 пo 6 липня.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі