Економіка

Американська торговельна палата сприятиме залученню інвестицій у Вінницю

30 жовтня 2018, 16:05

 В рамках бізнес-поїздки «Презентація інвестиційного потенціалу міста Вінниці», 30 жовтня у Вінниці відбулась зустріч представників міської ради та членів Американської торговельної палати в України. Представники організації знайомилися із успішними бізнес-кейсами міста, економічним та туристичним потенціалом.

Про це повідомляє сайт Вінницької міської ради.

Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер зазначив, що за останні чотири роки значно зріс інтерес інвесторів до України, завдяки налагодженню діалогу між бізнесом і владою. 

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що для розвитку міста важливим є економічне зростання. Саме завдяки цьому створюються робочі місця, накопичується певний ресурс, зростають активності, пожвавлюється будівництво. Тому міська команда зацікавлена в організації якісного супроводження потенційних інвесторів та тісній співпраці з бізнесом.

«Якщо говорити про прозорість ведення бізнесу в місті, то в цьому році ми зайняли перше місце у рейтингу Regional Doing Business 2018. Для нас це відповідальність, тому що ми за рік зробили ряд заходів, щоб піднятись на цю сходинку. Маємо також позитивний рейтинг інвестиційної привабливості. Якщо говорити про рейтинги, то вони стимулюють нас до розвитку. Але без діалогу з бізнесом –  це не може відбуватись», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко додав, що у Вінниці та регіоні є усі умови для розвитку громадян і бізнесу: «Прозорі офіси, які відзначають 10 річницю створення, – напевно, найкращий приклад в Україні, як потрібно надавати послуги для населення та бізнесу. Сьогодні розбудовується індустріальний парк нового покоління, який тягне за собою інновації. Майбутнє Вінниці за ноу-хау, яких ще не бачили в області та Україні», – додав Андрій Гижко. 

Також заступник директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій Уляна Хром’як, додала, що ще минулого року у Вінниці відкрили своє представництво. За час своєї роботи залишилася приємно задоволена співпрацею влади і бізнесу. 

«У нас вже є перша успішна історія з містом Вінницею, з великим інвестором, який з наступного року розпочне будівництво заводу в індустріальному парку. Цей інвестор, з яким ми зараз співпрацюємо, дивився декілька регіонів України, але в результаті все-таки команда у Вінниці спрацювала блискуче, і тому він зробив свій вибір у цьому місті», – додала Уляна Хром’як.

Вінниця.info, фото - сайт Вінницької міської ради

Теги: бізнес інвестиція 
Матеріали по темі